Gülay Özdem Kimdir nereli kaç yaşında?

Gülay Özdem Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekranların güzel sunucularından biri olan Gülay Özdem kimdir? Gülay Özdem nereli, Gülay Özdem kaç yaşında? cevabı ayrıntılarıyla burada.

Gülay Özdem Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gülay Özdem 15 Mayıs 1977 yılında İstanbul ilinde doğan bir sunucudur. Kendisi 9 Eylül Üniversitesi Makine mühendisliği bölümünü kazanmıştır fakat bitirememiştir. Üniversite okurken İzmir’de orada bulunan bir radyo içinde görev yaptı. Ardından popüler radyolar onu keşfetti ve önemli radyolarda spikerlik yapmıştır. Bunların başlıcaları Best FM, Star FM, Radyo Mega gibi.

Radyo Programlarındaki başarısının ardından Televizyon ekranlarında da görünmüştür .MMC tv ve Tatlıses Tv ekranlarında Şiir programlarını sundu. Ardından Cine5 ve Atv’de yarışma programının sunuculuğunu yaptı.Kanal24 ekranlarında Haberler sundu.

visum china
visum china

Bu görevler sonucunda 2009 tarihinde Ntv’ye transfer oldu. NTV’de Gece haberlerini sunmaya başladı.2010 ekim sonlarına doğru buradaki görevini bıraktı. Ardından Habertürk ekranlarında 2 gün kadar 1 Gün isimli programı sunmuştur.

27 Aralık 2010 tarihi ve 1 Nisan 2011 yılları arasında Trt Haber ekranlarında hergün sabah 10’da 10 Dan Sonra isimli programın sunuculuğunu yapmıştır.2011 Nisan ayında bu görevide bırakmış ve A Haber ekranlarına geçmiştir. Gece kuşağında burada görev almıştır. Uykusuz her gece isimli programda sunuculuk yaptı.2012 Temmuz’dan itibaren ise Fox Tvye geçiş yaptı ve Fox Gece isimli programı sundu. Yine aynı yıl istifa etti.

Gülay Özdem Resimleri

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.