Güneş Emir Kimdir Nereli Kaç Yaşında Biyografisi

Güneş Emir Kimdir?

Onu biz Deniz Yıldızı isimli diziyle beraber tanıdık ve bu dizide en sevilen karakterlerden biri kendisi oldu.Uzunca süre Deniz Yıldızı adlı dizide oynamış olan ünlü oyuncu Güneş Emir kimdir nereli kaç yaşında biyografisi sizlerle.

Güneş Emir Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

[saritext]Güneş Emir[/saritext] 10 Mayıs 1985 tarihinde Türkiye’nin Mega şehri ünvanını taşıyan İstanbul şehrimizde dünyaya gözlerini açtı.2002 tarihinde Su Ürünleri bölümünde okumuş 2007 tarihinde ise başarıyla bu bölümü bitirmiştir.İstanbul Üniversitesi’nde eğitimi bittikten sonra Ankara’da bulunan Hacettepe Konservatuvarını kazanmış ve eğitimini sürdürmüştür.Okumuş olduğu Konservatuar’dan ise 2011 tarihinde mezun olmuştur.

Konservatuar’ı bitirdikten sonra Basat Oyunculuk ve İstasyon Sanat Evi yerlerden eğitim alarak yoluna devam etmiştir.2002 tarihinde O Şimdi Asker isimli Film’de başrol oynamıştır.Onun adının duyulması ise Deniz Yıldızı isimli dizi sayesinde gerçekleşmiştir.Bu dizide başrol oynayan oyuncu bir süre sonra diziden ayrılmıştır neden ayrıldığı konusunda ise bir takım açıklamalar yapıldı.Ünlü oyuncunun boyu 1.72’dir.

gunes-emir-biyografi

Oynadığı Dizi ve Filmler

2017 – Tutsak
2014 – Paramparça (Solmaz)
2014 – Babam Dokuz Doğurdu- (Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu)
2013 – Erkekler (Film)
2013 – A.Ş.K. (Melis)
2011 – 2013 Beni Yeniden Sev- (Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu)
2009 – Deniz Yıldızı (Deniz- 470 Bölüm oynadı) Fox TV
2002 – O Şimdi Asker (Film)

En son rol aldığı dizi ise Tutsak dizisidir.Tutsak Bennu karakterini canlandırmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir