Serkan Bilgili Kimdir Kaç Yaşında?

Serkan Bilgili Kimdir?

Stv ekranında yayınlanan Sungurlar dizisi her hafta Cumartesi günleri yayınlanmaktadır.Hem Şefkat Tepe hemde Sungurlar Dizisi Memiş karakterini canlandıran Oyuncu Serkan Bilgili Kimdir? Biyografisi sizlerle.

Serkan Bilgili Kimdir Biyografisi

Sungurlar Memiş Kimdir? Ünlü Oyuncu 1987 tarihinde doğmuştur.Selçuk Üniversitesi Devlet Konsevartuarından mezun olmuştur.İlk dizide oynaması Tek Türkiye isimli dizide olmuştur.Bu dizide kendini göstermiş ardındanda diğer dizilerde oynamaya başlamıştır.Ayrıca bir süre kadar Yönetmenlikte yapmış ve İşte Hayat isimli filmde yönetmen kendisi olmuştur.

Dizilerin dışında çok yetenekli olan Oyuncu Kameramanlık, Yönetmenlik’te yapmıştır.Şefkat Tepenin değişikliğinden sonra bir Süre kadar Sungurlar dizisinde rol almamış ama sonradan tekrar Memiş karakteri ile beraber diziye dahil olmuş ve Time katılmıştır.

Tim’de Serdar Komutanın ekibinde yer alıp yine düşmanlarla savaşıp Huzuru sağlayan Asker görevindedir.Zorlu mücadelelerde Asker olarak görev yapıp emirleri uygulamaktadır.

Oyunculuğundaki başarısı ile şimdiden dizi izleyenlerin aradığı bir kişidir.

Oynadığı Diziler

Sungurlar 2015
Şefkat Tepe
Tek Türkiye

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir