Haluk Piyes Kimdir Kaç Yaşında Boyu?

Haluk Piyes Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çok yakışıklı bir erkek oyuncu olan çok sayıda bayan hayranı olan ünlü oyuncu ve aynı zamanda yönetmenlik yapmış Haluk Piyes kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografisi.

Haluk Piyes Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Haluk Piyes, 30 Mart 1975 senesinde Almanya’da hayata gözlerini açmış bir ünlüdür.İki tane ablası olan oyuncu evin tek erkek çocuğudur.Baba tarafından Kırşehir, Anne tarafından ise Mersin Tarsus’ludur.Almanya’ya yıllar önce giden bir aileye sahip olduğu için o ülkede doğmuştur.Boyu 1,78’dir.

Almanya’da yaşadığı sıralarda Babası evden ayrılmış ve okuduğu vakitlerde Öğretmeni ona destek vererek onun Tiyatro kursuna yazılmasını sağlamıştır.Üniversite’de hem Hukuk bölümünü tercih etti hemde Tiyatro eğitimi gördü.Bir süre kadar Boks sporu ile ilgilendi.Tanınmış fuarlarda bulundu ve sunucu oldu.

Amerika’da 3 yıl süresince Yönetmenlik konusunda eğitim gördü ve ayrıca danışmanlık yaptı.Yabancı ülkelerde bulunduğunda ona daha cok Haluk yerine Luk denildi.Amerika’da 3 yıl kalmasından sonra Almanya’ya geri dönüş yaptı.Bir takım filmlerde oynamaya başladı sonra ünlendi.

1996 tarihinde Kobra Takip dizisi ile rol almaya başladı ve ardından ise Kanak Attack Filmi ile büyük bir kitleye ulaştı.

Ünlü oyuncu aynı zamanda 2009 senesindeki Kanımdaki Barut filminde yönetmenlik yaptı.

haluk-piyes-biyografi

Haluk Piyes Oynadığı Diziler ve Filmler

1996 – Kobra Takibi
2001 – O da Beni Seviyor
2004 – Koru Kendini
2005 – Eylül
2006 – Sahte Prenses
2007 – Mülteci
2007 – Pusat
2009 – Aynadaki Düşman
2010 – Umut Yolcuları
2012 – Muck
2013 – Firuze
2013 – Galip Derviş
2015 – Bizim Hikaye
2016 – Ateş

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.