Henry Cavill kimdir, Henry Cavill nereli, Henry Cavill'in hayatı, biyografisi, Henry Cavill kaç yaşında, Henry Cavill boyu, kilosu kaç?

Henry Cavill Kimdir? Henry Cavill Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

The Witcher dizisinde Geralt karakterini oynayan Henry Cavill kimdir, Henry Cavill nereli, Henry Cavill’in hayatı, biyografisi, Henry Cavill kaç yaşında, Henry Cavill boyu, kilosu kaç? İşte Henry Cavill hakkında detaylar.

Henry Cavill Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Henry Cavill, 5 Mayıs 1983 tarihinde İngiltere’nin Jersey adasında doğmuştur. İngiliz asıllıdır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Cavill, çocukluğundan itibaren oyunculuğa ilgi duymaktaydı. İlk kez 2002 yılında “The Count of Monte Cristo” adlı filmde küçük bir rol aldı. Daha sonra “Laguna” ve “The Inspector Lynley Mysteries” gibi televizyon dizilerinde rol aldı.

visum china
visum china

Henry Cavill kimdir, Henry Cavill nereli, Henry Cavill'in hayatı, biyografisi, Henry Cavill kaç yaşında, Henry Cavill boyu, kilosu kaç?

Henry Cavill, 2007 yılında “Stardust” filmindeki Tristan rolüyle geniş kitlelerce tanındı. Ancak gerçek çıkışını, 2013 yılında Superman rolünü üstlendiği “Man of Steel” filminde yaptı. Daha sonra “Batman v Superman: Dawn of Justice”, “Justice League” ve “Zack Snyder’s Justice League” gibi filmlerde de Superman olarak yer aldı.

Cavill, ayrıca “The Tudors” dizisinde Charles Brandon karakterini canlandırdı ve “The Witcher” dizisinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Oyunculuğu ve fiziğiyle dikkat çeken Henry Cavill, Hollywood’da başarılı bir kariyere sahip olan önemli oyunculardan biridir.

Henry Cavill Boyu, Kilosu Kaç?

Henry Cavill 1.85 metre boyunda ve yaklaşık 90 kilogram ağırlığındadır.

Henry Cavill Burcu Nedir?

Henry Cavill boğa burcudur.

Henry Cavill hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir