İlke Canpolat kimdir, nereli, İlke Canpolat kaç yaşında?

İlke Canpolat Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Haber Global’in ekran yüzlerinden İlke Canpolat’ın biyografisini hazırladık. Murat Üzel hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki İlke Canpolat kimdir, nereli, İlke Canpolat kaç yaşında? İşte İlke Canpolat hakkında detaylar.

İlke Canpolat Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İlke Canpolat Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi’ni bitirdikten sonra Başkent Üniversitesi İİBF İngilizce İktisat Bölümü’nde üniversite eğitimini tamamladı. Ankara Üniversitesi’nde Avrupa Birliği Uzmanlık Programına katıldı. İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir. Bir çocuk annesidir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

İlke Canpolat çalışma hayatına risk danışmanı olarak başladı. Gazeteciliğe ilk adımını ise 2005 senesinde CNBC-e’de attı. Mesleğin ilk dönemlerinde ekonomi muhabirliği görevini üstlendi. Türk ve yabancı iş dünyasının önde gelen temsilcileriyle yayınlar gerçekleştirdi. CNBC-e’de “Yeşil Ekonomi” kuşağını sundu. 2010 senesinde TRT-Türk kanalında Kahve Molası adlı günlük ekonomi programını hazırladı ve sunuculuğunu üstlendi. 2012 senesinde 360 TV’de ekonomi departmanında Sunucu-Editör görevini üstlendi. Bloomberg HT için Enerji Rehberi isimli programı hazırlayıp sundu. TRT Türk ekranlarındayayımlanan “Küresel Bakış” adlı haber programında koordinatörlük görevini üstlendi.

Medya eğitimleri verdi, iş dünyası etkinliklerinde sunumlar gerçekleştirdi. 2014-2018 yılları arasında İktisadi Kalkınma Vakfı’nda Basın Danışmanlığı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nda Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü görevlerini üstlenen İlke Canpolat, 2018 senesinden itibaren gazeteciliğe geri döndü ve kuruluş sürecinde yer aldığı Haber Global’de ekonomi departmanında Sunucu-Editör görevini üstlendi. 22 Temmuz 2020 tarihinden itibaren tarım sektöründeki gelişmelerin, çiftçilerin sorunlarının, gıda sektöründe yaşananların, ulusal ve uluslararası gıda firmalarındaki son durumun konuşulduğu “Tarım Raporu” programını sundu.

İlke Canpolat hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.