Murat Üzel kimdir, nereli, Murat Üzel kaç yaşında?

Murat Üzel Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Haber Global’de Ekonomi Bülteni’ni sunan Murat Üzel’in biyografisini hazırladık. Murat Üzel hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Murat Üzel kimdir, nereli, Murat Üzel kaç yaşında? İşte Murat Üzel hakkında detaylar.

Murat Üzel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Murat Üzel 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şişli Terakki Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimi almak için Işık Üniversitesi’ne girdi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldu. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Çalışma hayatına 2002 yılında gazetecilik ve televizyonculuk sektöründe başladı. CNBC-e’de Dış Piyasalar masasında Editör-Sunucu görevini aldıktan sonra Dış Piyasalar Şefi olarak atandı. 2013 senesinde TRT Türk kanalında yayımlanan haber programı “Küresel Bakış”ta Haber Müdürlüğü’nü üstlendi. 2014 senesinde CNBC-e’ye geri dönerek sunuculuk ve editörlük yaptı. 2015 senesinde Sunucu unvanıyla NTV ekonomi masasına geçti. 2017 senesinde NTV’de ekonomi masasından ayrılarak NTV haber merkezine geçti, haber spikerliği yaptı.

2018 senesinde Haber Global’e transfer oldu ve Ekonomi Müdürü görevini üstlendi. Hafta içi her gün, dünyada ve Türkiye’de yaşanan en son ekonomik gelişmelerin yer aldığı “Ekonomi Bülteni”ni sunmaktadır.

Murat Üzel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.