Sahrap Soysal kimdir, nereli, Sahrap Soysal kaç yaşında, Sahrap Soysal evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Sahrap Soysal Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yemek programları ile tanınan Sahrap Soysal’ın hayatına dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Sahrap Soysal kimdir, nereli, Sahrap Soysal kaç yaşında, Sahrap Soysal evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Sahrap Soysal hakkında detaylar.

Sahrap Soysal Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sahrap Soysal 10 Kasım 1959 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sahrap Soysal’ın doğum yeri Gümüşhane’dir. 1983 senesinde ODTÜ Kimya Bölümü’nden mezun oldu. 1989-1990 yılları arasında Londra’da İşletme, Pazarlama ve Halkla İlişkiler programlarını tamamladı. 1993’te Almanya’da Mühendislik Sigortaları ve Genel Sigortacılık eğitim seminerine katıldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

1999-2000 yılları arasında mahmure.com’da “Anne ve Çocuk” köşesini hazırladı. 2000-2002 yıllarında Kanal D’de Sabah Şekerleri programında “Sahrap Abla” köşesini hazırladı ve sundu. 2001 – 2003 yılları arasında Kanal D’de “Mutfakta Keyif” programını hazırladı ve sundu. 2002 yılında Doğan Yayın Grubu gazetelerinde, yemek eki dergilerinde yayın danışmanı ve editör olarak çalıştı. Parents, Gezgin, Seninle dergileri için özel yemek sayfaları hazırladı. Kelebek gazetesinde “Bir Yemek Masalı” köşesini yazdı. 2003 yılında Hürriyet Almanya için “Sahrap Soysal ile Ziyafet” dergisini hazırladı.

visum china
visum china

Sahrap Soysal Evli mi?

Nuri Soysal ile evlidir. Mehmet, Ömer ve Hasan adında çocukları vardır.

Sahrap Soysal Kitapları

  • Bir Yemek Masalı
  • Anne Ben Acıktım
  • Sevgilim Akşama Ne Pişirdin
  • Derviş Sofraları
  • Anadolu Lezzet Dolu
  • Her Eve Lazım Salata ve Mezeler
  • Kalaylı Kaplarda Alaylı Yemekler

Sahrap Soysal hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir