İnci Pars Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İnci Pars Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İşte Benim Stilim kısa süre önce yeni yarışmacı kadrosunla beraber tekrar ekranların yüzü olmayı başardı.Bu yarışmacılar arasında bulunan Ünlüler bölümündeki güzel isim aynı zamanda oyuncu olan İnci Pars kimdir kaç yaşında boyu kaç? güzel oyuncu ve yarışmacının geçmiş hayatı konumuzda.

İnci Pars Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

İnci Pars, 1980’li olan Kıbrıslı bir oyuncudur.18 yaşına bastığı vakitlerde Kıbrısta katılmış olduğu güzellik yarışmasında Kıbrısın en güzel bayanı seçilmiştir.Yarışmaya girmeden önce oyunculuk yapmaya başlamış ve filmde rol almıştır.Boyu 1,70’dir.

Kıbrıs’ta Liseyi bitirip İstanbul’da hayatını sürdürmek için İstanbul’a gitmiş ve buraya gitmesinle beraber dizilerde roller almıştır.Hayat Bağları İstanbul’a gider gitmez oynadığı dizi olmuştur.

Yahşi Cazibe’de canlandırmış olduğu karakter ile beraber daha fazla kişi onu tanıdı.En son bir dizi ve filmde rol aldı.

Boş zamanlarını genellikle sevdikleri ile beraber geçirmeyi seven oyuncu ailesi ve dostlarına çok önem veriyor.Nostaljik Filmleri izlemektende hoşlanan oyuncu beğendiği bir filmi bir çok defa izleyen biri.Galatasaray takımını tutuyor ve en beğenmiş olduğu renk tonu ise Mavi renk.

inci-pars-biyografi

İnci Pars Rol Aldığı Diziler ve Filmler

1998 – Aşk ve Barış(Tv Filmi Gazeteci)
2000 – Hayat Bağları
2003 – Hayat Bilgisi
2006 – Dök İçini Rahatla
2008 – Kirpi(Film)
2010 – Yahşi Cazibe
2010 – Yasemince (Konuk)
2011 – Ana Yüreği
2012 – Harem
2013 – Babam Sınıfta Kaldı
2015 – Değiştir Bakalım(Film)
2016 – Görümce (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın