Işınsu Tezkan Tüz kimdir, nereli, Işınsu Tezkan Tüz kaç yaşında

Işınsu Tezkan Tüz Kimdir, Kaç Yaşında, Işınsu Tezkan Tüz Nereli?

Haber Global’in ekran yüzlerinden Işınsu Tezkan Tüz kimdir, nereli, Işınsu Tezkan Tüz kaç yaşında gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Işınsu Tezkan Tüz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Işınsu Tezkan Tüz 1997 yılında Show TV’de editör olarak göreve başlamıştır. Işınsu Tezkan Tüz Milliyet gazetesi yazarı Mehmet Tezkan’ın kuzenidir. Show TV’de görev yaptıktan sonra 9. Kanal’da BRT ve Kanal D’de Meclis muhabirliği ve Başbakanlık muhabiri olarak görev almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2010 yılında FOX TV kanalına transfer olmuştur. Işınsu Tezkan Tüz bu kanalda FOX Gece adlı haber programını hazırlayıp sunmuştur. Işınsu Tezkan Tüz, 2011 ile 2014 yılları arasında Show TV İstanbul Haber Müdürü olarak çalışma hayatını sürdürmüştür. Bu dönemde ayrıca 360 TV kanalında “Analiz 360” adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Daha sonra Habertürk kanalında sunuculuk ve spikerlik yapan Işınsu Tezkan Tüz, son olarak Haber Global’e transfer olmuştur. Tezkan, bu kanalda editör ve sunucu olarak görev yapmaya devam ediyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir