İsmail Nezir kimdir, nereli, İsmail Nezir kaç yaşında?

İsmail Nezir Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Milli atlet İsmail Nezir, Dünya 20 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası’nda 400 metre engelli finalinde altın madalya kazandı ve Dünya şampiyonu oldu. Peki İsmail Nezir kimdir, nereli, İsmail Nezir kaç yaşında? İşte İsmail Nezir hakkında detaylar.

İsmail Nezir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İsmail Nezir 22 Ocak 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kolombiya’nın Cali şehrinde yapılan Dünya 20 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası’nda 400 metre engelli finalinde altın madalya kazandı. 48.84’lük derece yaparak Dünya Şampiyonu olmayı başardı. Türkiye atletizm tarihinde 400 metre engellide 49 saniyenin altına Yasmani Copello’dan sonra inebilen ikinci isim olan İsmail Nezir, en iyi derecesini 0.75 saniye geliştirdi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İsmail Nezir hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.