Mücahit Yolcu kimdir, nereli, Mücahit Yolcu kaç yaşında, Mücahit Yolcu mesleği, ne iş yapıyor?

Mücahit Yolcu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Haber Global muhabirlerinden Mücahit Yolcu’nun biyografisini hazırladık. Mücahit Yolcu hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Mücahit Yolcu kimdir, nereli, Mücahit Yolcu kaç yaşında, Mücahit Yolcu mesleği, ne iş yapıyor? İşte Mücahit Yolcu hakkında detaylar.

Mücahit Yolcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mücahit Yolcu Adıyamanlı’dır. Çalışma hayatına 2004 senesinde Adıyaman’da başladı. 2011 senesinde Suriye’de yaşanan iç karışıklığı ATV ve A Haber TV haber merkezi bünyesinde takip etti. Şanlıurfa’da 13 mahkumun yaşamını yitirdiği yangını duyurup, içeriden özel görüntülerle haberleştirdi. Suriye’deki iç savaşı, Deyrazor, Halep, Rakka gibi kentler ile sınır hattındaki Şanlıurfa, Kilis, Gaziantep, Hatay ve Mardin’de takip ederek gelişmeleri canlı yayınlarla aktardı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Demirören Haber Ajansı (DHA) bünyesinde Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde muhabirlik ve gelen haberlerin editörlüğünü yaptı. Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı harekâtlarını sahadan takip edip, gelişmeleri aktardı. DHA bünyesinde 2 yılı aşkın süre Diyarbakır Bölge Temsilcisi olarak görev yaptı, Batman, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Mardin, Siirt, Şırnak ve Tunceli ile Irak ve Suriye sınır hatlarındaki haberlerin sorumluluğunu üstlendi. Sıcak haber ve savaş muhabirliği tecrübesi bulunuyor. 2020 Kasım ayından itibaren Haber Global Diyarbakır muhabiri olarak görev yaptı. Kasım 2021 tarihinden itibaren ise Haber Global Ankara muhabiri olarak görev yapmaktadır.

Mücahit Yolcu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.