Naz Göktan kimdir, nereli, Naz Göktan kaç yaşında, Naz Göktan hangi dizi ve filmlerde oynadı?

Naz Göktan Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Tuzak dizisinde oynayan Naz Göktan hakkında merak edilenleri derledik. Peki Naz Göktan kimdir, nereli, Naz Göktan kaç yaşında, Naz Göktan hangi dizi ve filmlerde oynadı? İşte Naz Göktan hakkında detaylar.

Naz Göktan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Naz Göktan 1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Naz Göktan 3 yaşındayken klasik bale eğitimi almaya başladı. İngiltere Royal Academy of Dance’den mezun oldu. Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde okudu ve daha sonra Ankara Üniversitesi DTCF Antropoloji Bölümü’nü kazandı. Bir sene sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’ne çift anadal öğrencisi olarak seçildi ve 2012 yılında iki bölümden de mezun oldu.

Naz Göktan kimdir, nereli, Naz Göktan kaç yaşında, Naz Göktan hangi dizi ve filmlerde oynadı?

2011-2014 yılları arasında StüdyoCer bünyesinde oyunculuk yaptı ve Bilkent Üniversitesi MSSF Tiyatro Bölümü’nden 2018 yılında mezun oldu. 2017 yılında okul arkadaşlarının kurduğu Sahne 367’de çalışmaya başladı. Oyuncu, yönetici ve eğitmen olarak çalışmaya devam etmektedir.

Naz Göktan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Tuzak
  • 2021 – Saygı
  • 2019-2021 Doğduğun Ev Kaderindir

Naz Göktan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir