Onur Seyit Yaran Kimdir Kaç Yaşında Boyu?

Onur Seyit Yaran Kimdir?

Her sene düzenlenmekte olan Best Model Of Turkey yarışmasına girerek burada çok büyük bir başarı elde etmeyi başarmış 2016’nın birincisi olan geleceğinde oyuncusu olarak gördüğümüz Onur Seyit Yaran kimdir? yakışıklı isim ile ilgili aramış olduğunuz bir çok sorunun yanıtını bulabileceksiniz.

Onur Seyit Yaran Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yakışıklı bir kişi olan Onur Seyit Yaran 1996’lı olan İstanbullu bir isimdir.Ünlü kişi halen eğitimini sürdürmektedir.Okumuş olduğu yer Haliç Üniversitesinin Spor Akademisi bölümüdür.Burada son sınıfta okurken aynı zamanda geleceğin planlarınıda yapmaktadır.Boyu 1.87 cm ve kilosu 79’dur.

Bir yandan sürdürmüş olduğu eğitiminle beraber Fotomodellik yapmaya başlamıştır.Çeşitli yabancı dillere hakim olan yakışıklı ismin rahatcana konuşabildiği 2 önemli dil vardır.Bunlar Almanca ile beraber İngilizcedir.

Çocukluk çağlarından itibaren spor ile ilgilenmeye başlamış ve toplam 8 sene süresince futbol oynamıştır.Oynamış olduğu takımın lisanslı futbolcusu olan yakışıklı isim ayrıca satranç konusunda çok iyidir ve milli sporcularımızdan biridir.Tutmuş olduğu takım Galatasaraydır.Fanatik bir Galatasaraylı olmasınla beraber maçlarını kaçırmamaya özen göstererek takip eder.

Dünya genelinde bir çok takip etmiş olduğu model ile beraber oyuncu bulunan ünlü isim özellikle yabancı bazı isimleri takip etmektedir.Kendisini motive edecek şarkıları dinlemeyi seçen yakışıklı model ruh haline göre müzik dinlemeyi tercih ediyor.

En büyük hedefleri arasında Model olarak tüm Dünya’da tanınmak ve oyunculuk dersleri alarak aktör olmak vardır.

Oynamış Olduğu Diziler

2017 – Kalk Gidelim

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir