Oyuncu Osman Soykut kimdir, Osman Soykut'un hayatı, biyografisi, Osman Soykut kaç yaşında, Osman Soykut nereli, Osman Soykut boyu, kilosu kaç?

Osman Soykut Kimdir? Osman Soykut Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Osman Soykut kimdir, Osman Soykut’un hayatı, biyografisi, Osman Soykut kaç yaşında, Osman Soykut nereli, Osman Soykut boyu, kilosu kaç? İşte Osman Soykut hakkında detaylar.

Osman Soykut Kimdir?

Osman Soykut 1957 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Türk ve Amerikan sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur.

Osman Soykut Hayatı

Bankacı olan babasının görevi nedeniyle ilkokulu Almanya’da Frankfurt International School’da okudu. Daha sonra Soykut ailesinin Ankara’ya dönüşü ile ortaokul ve liseyi TED Ankara Koleji’nde bitirdi. Ardında ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Oyuncu Osman Soykut kimdir, Osman Soykut'un hayatı, biyografisi, Osman Soykut kaç yaşında, Osman Soykut nereli, Osman Soykut boyu, kilosu kaç?

1984 yılında ABD’ye yerleşip, Kaliforniya’ya taşındı. 1989 yılında tiyatro oyunculuğuna ve 1998 yılında Group Repertory Theater’da dizi oyunculuğa başladı. 2000 yılında Milton Katselas’ın yönettiği Beverly Hills Playhouse’a girdi ve burada beş yıl süreyle atölye eğitimi aldı. Charmed, Alias, The Bold And The Beautiful (Cesur ve Güzel) adlı dizilerde ve Art School Confidential, The Hot Chick sinema filmlerinde rol aldı. Al Pacino, John Malkovich ve Steve Martin ile çalıştı. Daha çok A.B.D’de tanınmaktadır. Amerika’da birçok ödülü vardır.

visum china
visum china

2007 yılında Türkiye’de İki Yabancı adlı diziyle tanındı. 2011 yılında Amerika’ya gitmeden önce Türkiye’nin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüştü. Osman Sınav’ın Pars: Narkoterör adlı dizisinde Haydar ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Aron Feller karakterlerini canlandırdı. Tatar Ramazan dizisinde Kirmastılı karakterini canlandırdı. Diriliş Ertuğrul dizisinde İbn Arabi karakterini canlandırdı. Osman Soykut birçok tiyatroda rol almış ve yönetmiştir.

Osman Soykut Boyu Kaç?

Osman Soykut 1.80 metre boyundadır.

Osman Soykut Kaç Kilo?

Osman Soykut 75 kilo ağırlığındadır.

Osman Soykut hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir