Romina Pourmokhtari kimdir, nereli, Romina Pourmokhtari kaç yaşında, Romina Pourmokhtari ne iş yapıyor?

Romina Pourmokhtari Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

İsveç’in en genç bakanı olan Romina Pourmokhtari en çok aranan kişilerden biri oldu. Peki Romina Pourmokhtari kimdir, nereli, Romina Pourmokhtari kaç yaşında, Romina Pourmokhtari ne iş yapıyor? İşte Romina Pourmokhtari hakkında detaylar.

Romina Pourmokhtari Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Romina Pourmokhtari 12 Kasım 1995 tarihinde İsveç’in Stockholm şehrinde dünyaya gelmiştir. Romina Pourmokhtari aslen İranlı’dır. İsveç’te Ilımlı Muhafazakar Parti, Liberal Parti ve Hristiyan Demokrat Partisi’nden oluşan üçlü koalisyon hükümeti tarafından basın toplantısıyla açıklanan yeni kabinenin en genç üyesi oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İsveç’in yeni İklim ve Çevre Bakanı olan Pourmokhtari görevinde fark oluşturmak istediğini söyleyerek, “İsveç halkının iradesini yansıtan bir politika izlemeliyiz” dedi.

Romina Pourmokhtari hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.