Seda Güven Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Seda Güven Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yakışıklı oyuncu ve şarkıcı olan Keremcem ile 2014 tarihinde evlenip 2015’de ayrılmış güzel oyuncu isimlerden Seda Güven kimdir kaç yaşında boyu kaç? yeni diziler ve filmlerde yer almayı devam ettiren oyuncunun biyografisi işte burada.

Seda Güven Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Seda Güven, 28.08.1984 tarihinde İzmir ilimizde hayata merhaba demiş olan bir oyuncudur.Marmara Üniversitesinin Tasarım bölümünü bitirmiştir.Aileye çok önem veren oyuncunun bir tane kardeşi bulunmaktadır.Bu zamana kadar ailesinden almış olduğu destekle oyunculukta çok iyi yere gelmiştir.Boyu 1,66’dır.

Ekmek Teknesi dizisinde ufakta olsa bir rol almayı başararak o dönemlerde oyunculuğa başlamıştır.3 yıl gibi bir süre geçmesinin ardından Ateşli Topraklar dizisinle yine ekranlarda olmaya başlamıştır.

Tasarımla ilgilenmesi ve bu yöndede bir eğitim alması sadece Ünv dönemine dayanmıyor.Liseyi de tasarım bölümünde okumuştur.4 sene boyunca ünlü Ressamlardan biri olan Ekrem Yalçındağ’ın asistanı olmuştur.Her zaman ikinci bir yapacağı mesleği olması onun için çok önemli.Çünkü diziler başladığı gibi kısa süre içerisinde bitebiliyor.

Tek yaşamaktan hoşlanmayan oyuncu genelde arkadaşları ile veya ailesinle beraber kalabalık ortamlarda olmayı seviyor.Tek başına yemek bile yemeyi sevmeyen oyuncu özellikle yeni çıkan filmleri ve oyunları takip ediyor.

Başak burcu olan oyuncu fazlaca detaycı olmasına rağmen özellikle sağlık konusunda çok hassas.

seda-guven-biyografi

Seda Güven Oynadığı Diziler ve Filmler

2002 – Ekmek Teknesi
2005 – Ateşli Toprak
2008 – Hepimiz Birimiz İçin
2009 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2012 – Merhaba Hayat
2014 – Hayat Yolunda
2014 – İksir Dedemin Sırrı(Film)
2015 – Git Başımdan(Film)
2017 – Ates Böceği
2018 – Adı Zehra (Ceren)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir