Selahattin Paşalı Kimdir?

Selahattin Paşalı Kimdir?

Show Tv’de yayınlandığı günden itibaren çok ses getirmiş ve reytinglere bakıldığında birinciliği kimseye bırakmayarak en çok izlenen dizi olmuş Kalp Atışı adındaki dizinin yakışıklı oyuncularından biri olan ve bir doktoru canlandıran Selahattin Paşalı kimdir? hep birlikte biyografisine göz gezdirmeye var mısınız? başlıyoruz.

Selahattin Paşalı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Selahattin Paşalı 02.02.1990 senesinde Muğla’da hayata gözlerini açmış bir isimdir.Sanatla çok ilgili olan oyuncu ayrıca sporlada uzunca süre ilgilenmiştir.14 yaşındayken basketbolla tanışmış olan isim Türkiye’de tanınan önemli basketbol takımlarından birinde oynamıştır.Ayrıca bir süre kadar takımın kaptanı olarakta bulunmuş olan isim daha sonra basketboldan oyunculuğa hedef çizmiştir.Yakışıklılığınla dikkat çeken ismin Gözleri yeşil boyu ise 1.85’dir.

2 senedir Craft Atölye’de bulunan oyuncu burada oyunculuk ile ilgili dersler görmektedir.En büyük hallerinden biri önemli bir tiyatro oyuncusu olmak olduğunu belirtmiş olan isim bu amaç doğrultusunda hareket etmektedir.Bu zamana kadar herhangi bir dizide görmediğimiz oyuncu Kalp Atışı ile beraber kariyerinede başlamıştır.Dizinin Bu zamana kadar yayınlanmış bölümüne göre gayet iyi bir şekilde rolünü yaparak herkes tarafından beğenilmiştir.

Kalp Atışı Alp Doktor Kimdir?

Hastane’de bulunan doktorlar arasında en yakışıklı olan doktordur.Ayrıca Sosyal medyada oldukça fazla takipçisi olan isim hastane dışında ise modellik mesleğini sürdürmektedir.Sosyal bir hayatı bulunan isim ayrıca eğlenceyi çok seviyor.Yakışıklığından dolayı onla tanışmak isteyip rol yapan insanlar var.

Selahattin Paşalı Oynadığı Diziler Nelerdir?

2017 – Kalp Atışı

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Selahattin Paşalı Kimdir? için Yorumlar (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Acayip ýakışıklı maviş maviş gözlerine kurban ben de kova burcuýum sende bu arada Türkmenistandan kocaman sevgiler Selahettin

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın