Sinan Öztürk kimdir, nereli, Sinan Öztürk kaç yaşında, Sinan Öztürk evli mi

Sinan Öztürk Kimdir? Sinan Öztürk Kaç Yaşında, Nereli?

Yönetmen Sinan Öztürk hakkında merak edilenler. Sinan Öztürk kimdir, nereli, Sinan Öztürk kaç yaşında, Sinan Öztürk evli mi gibi soruların cevapları yazımızdadır.

Sinan Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sinan Öztürk 25 Ocak 1980 yılında İzmir’in Urla ilçesinde dünyaya gelmiştir. Sinan Öztürk’ün annesinin adı Gülin, babasının adı ise Eyüp’tür. Yalancı Yarim, Hayde Bre, Hayat Sana Güzel, Arka Sokaklar, İçerde ve Çukur gibi önemli projelerde yer aldı. Son olarak Üç Kuruş dizisinin yönetmenliğini yapmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Sinan Öztürk Boyu Kaç?

Sinan Öztürk 1.80 boyundadır.

Sinan Öztürk Kaç Kilo?

Sinan Öztürk 75 kilodur.

Sinan Öztürk Evli mi?

Sinan Öztürk 2015 yılında sunucu Çağıl Özge Özkul ile evlendi.

Sinan Öztürk Filmografi

  • 2006 – Yalancı Yarim (Yönetmen)
  • 2010 – Hayde Bre (Yönetmen)
  • 2010-2014 – Arka Sokaklar (Yönetmen)
  • 2014 – Hayat Sana Güzel (Yönetmen)
  • 2016 – İçerde (Yönetmen)
  • 2017-2021 – Çukur (Yönetmen)
  • 2021 – Üç Kuruş (Yönetmen)

Üç Kuruş

Üç Kuruş; Ay Yapım imzalı, ilk bölümü 1 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı, senaryosunu Murat Uyurkulak ve Damla Serim’in kaleme aldığı aksiyon, dram ve polisiye türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları oynamaktadır.

Üç Kuruş Konusu Nedir?

Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal  ile Organize Büro’nun gözü kara komiseri Efe arasındaki kovalamaca bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Sinan Öztürk Instagram Hesabı

Sinan Öztürk’ün Instagram hesabında 52 bin takipçisi vardır.

instagram.com/snnztrk

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.