Ülkü Çoban Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ülkü Çoban Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

KRT TV sunucularından Ülkü Çoban hakkında merak edilenler. Ülkü Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ülkü Çoban Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ülkü Çoban’ın kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Ülkü Çoban’ın doğum tarihi 20 Ocak 1984 yılıdır. Ülkü Çoban lise eğitimini Kabataş Lisesi’nde tamamlamıştır. Ülkü Çoban İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünü 2008 yılında tamamlamıştır. Ülkü Çoban sunuculuk ve spikerlik üzerine eğitimler aldı.

Ülkü Çoban 2015 yılında Yurt TV kanalında haber spikeri olarak görev aldı. Aynı kanalda muhabir olarak çalıştı. Sonradan Flash TV kanalında haber spikeri olarak çalışmaya başladı. Son olarak Ülkü Çoban KRT TV’de sunucu olarak görev almaktadır.

Ülkü Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli

Ülkü Çoban Instagram Hesabı

Ülkü Çoban’ın Instagram hesabının adı ulkucoban_ ve 2021 Şubat ayı itibari ile 8 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ülkü Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli

Ülkü Çoban ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir