Ülkü Çoban Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ülkü Çoban Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

KRT TV sunucularından Ülkü Çoban hakkında merak edilenler. Ülkü Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ülkü Çoban Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ülkü Çoban’ın kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Ülkü Çoban’ın doğum tarihi 20 Ocak 1984 yılıdır. Ülkü Çoban lise eğitimini Kabataş Lisesi’nde tamamlamıştır. Ülkü Çoban İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünü 2008 yılında tamamlamıştır. Ülkü Çoban sunuculuk ve spikerlik üzerine eğitimler aldı.

Ülkü Çoban 2015 yılında Yurt TV kanalında haber spikeri olarak görev aldı. Aynı kanalda muhabir olarak çalıştı. Sonradan Flash TV kanalında haber spikeri olarak çalışmaya başladı. Son olarak Ülkü Çoban KRT TV’de sunucu olarak görev almaktadır.

Ülkü Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli

Ülkü Çoban Instagram Hesabı

Ülkü Çoban’ın Instagram hesabının adı ulkucoban_ ve 2021 Şubat ayı itibari ile 8 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ülkü Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli

Ülkü Çoban ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.