Volkan Şen Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Volkan Şen Kimdir?

Türk Futbol’unda önemli bir noktada olan özellikle zarif hareketlerinle süratini birleştirerek adam eksiltme özelliği bulunan ünlü futbolcu Volkan Şen Kimdir?

Volkan Şen Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Volkan Şen kimdir 7 Temmuz 1987 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi.Bursaspor altyapısında futbol oynamaya başlayan Futbolcu burada kendini yetiştirdi ve 2007-2008 tarihindeki sezonda A takımda oynamaya başladı.Uzunca zaman altyapıda forma giyip ardındanda Bursaspor’da forma şansı bulmaya başlamıştır.19 Ağustos 2011 senesinde Anderlecht takımına karşı oynanmış maçı Bursaspor 2-1 kaybetmiş ve bu maçı kaybetmesinin ardından o zaman teknik direktör koltuğunda bulunan Ertuğrul Sağlam önemli kararlar alacağını açıklamıştır.Bu kararın ardından düzenlenmiş basın toplantısı ile Volkan Şen Bursaspor takımında kadro dışı bırakılmıştır.

Bu yaşanan neticeler sonrasında 27 Ağustos 2011 senesinde Volkan Şen Trabzonspor takımı ile 4 yıllık anlaşma sağlayarak imza atmıştır.Bu Transfer neticesinde Bursaspor takımı 3,6 Milyon Euro bonservis parası almıştır.İlk sene oynadığı 23 maç içersinde 3 tane gol atmıştır.2012-2013 sezonunda Şenol Güneş takımdan ayrıldıktan sonra kadroda kendine çok daha az yer bulan futbolcu sezon boyunca sadece 15 defa sahaya çıkabilmiştir.2013-2014 sezonunda sadece 3 maça çıkmış ve 2013 Ağustos ayı içersinde oynanan Trabzonspor Rizespor maçında taraftarın küfür etmesi sebebi ile ağlamış ve sahadan kendi isteği ile çıkmıştır.Bu durum sonucunda Trabzonspor başkanı oyuncuyu Kadro Dışı bırakmıştır.

20 Ocak 2014 tarihinde tekrar eski takımı ve yetiştiği takım olan Bursaspor’a geri dönmüştür.4 defa U-21 forması 2 defada Türkiye A Milli Takım forması giydi.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

2 Yorum Bırak

  1. volkan şeni görmeyi çok isterim keşke gelsede bir kere görsem…

  2. Çağla ikiler

    Amcam YUSUF İKİLER ile çocukluk arkadaşı kensiyle tanışmayı öyle isterim ki??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.