Demet Altınyeleklioğlu Kimdir nereli kaç yaşında?

Demet Altınyeleklioğlu Kimdir Eserleri Nelerdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Çok fazla eserleri satılan listelere girmiş önemli Yazarlarımız hakkında sizlere bilgi sunmaya tüm hızımızla devam ediyoruz.Bu yazımızda yine eserleri çok satmış Demet Altınyeleklioğlu kimdir eserleri nelerdir? bilgilerini yazacağız.

Demet Altınyeleklioğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Demet Altınyeleklioğlu 13 Şubat 1955 tarihinde Ankar’da dünyaya gelmiştir.Ted Ankara Kolejini 1971 tarihinde bitirmiştir.1975 senesinde Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek okulunu bitirmiştir.1978 senesinde Hacettepe Üniversitesi’nde yüksek lisansını yapıp 1980 tarihinden itibaren Trt’De çalışmaya başlamıştır.Trt’de göreve başladığı günden beri birçok programda yapımcılık yapmış ve çeşitli branşlardada yönetici olarak bulunmuştur.

Yazarlığın yanısıra çevirmenlikte yapabilen Ünlü isim Philippa Geregory gibi dünya çapında tanınmış yazarın eserlerini çevirmiştir.İlk yayınlamış olduğu roman 2009 tarihindedir.Moskof Cariye Hürrem adındaki romanı ile beraber büyükçe bir seven kitlesine ulaştı.Yazmış olduğu bu ilk roman uzunca bir zaman en çok satanlar arasında bulundu.Ardından ise Alkışlarla Lamia, Cariyenin Kızı Mihrimah gibi romanları çıkartı.Çıkarmış olduğu tüm romanlarda hep ilgi görmesi sebebi ile çok tutuldu.

visum china
visum china

Alkışlarla Lamia adındaki romanı diğer romanlardan son derece farklı bir romandır.20. Yüzyılda kadın yaşantısını konu almıştır.Ünlü Yazar evlidir ve 1 tane çocuğu vardır.Yaşamını İstanbul ve Miami’de sürdürmektedir.

Demet Altınyeleklioğlu Eserleri

-Moskof Cariye Hürrem
-Cariyenin Kızı Mihrimah
-Cariyenin Gelini Nurbanu
-Altın Cariye Safiye
-Pargalı ve Hatice
-Kara Kraliçe Kösem

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.