Aras Şenol kimdir, nereli, Aras Şenol kaç yaşında, Aras Şenol boyu, kilosu kaç, Aras Şenol rol aldığı dizi ve filmler neler?

Aras Şenol Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Atv’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları merak edilmektedir. Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Hülya Darcan, Erkan Bektaş, Altan Gördüm gibi isimler dizide yer almaktadır. Bu yazımızda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Çetin karakterini oynayan Aras Şenol’un biyografisini derledik.

Bir Zamanlar Çukurova’da Çetin kimdir, kim oynuyor soruları sık aranmaktadır. Peki Aras Şenol kimdir, nereli, Aras Şenol kaç yaşında, Aras Şenol boyu, kilosu kaç, Aras Şenol rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Aras Şenol hakkında detaylar.

Aras Şenol Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aras Şenol 4 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuğu dışında eski milli sporcudur. Lübnan, Hırvatistan ve İtalya’da tiyatro festivallerinde ve Ridley Scott’ın çektiği reklam filminde rol almıştır. Atv’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide Çetin karakterine hayat vermektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Aras Şenol Boyu Kaç?

Aras Şenol 1.82 boyundadır.

Aras Şenol Kaç Kilo?

Aras Şenol 74 kilodur.

Aras Şenol Burcu Nedir?

Aras Şenol Yengeç burcudur.

Aras Şenol Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2018-2022 Bir Zamanlar Çukurova
  • 2019 – The Journey

Aras Şenol hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.