Polen Emre kimdir, nereli, Polen Emre kaç yaşında, Polen Emre boyu, kilosu kaç, Polen Emre sevgilisi var mı, Polen Emre rol aldığı dizi ve filmler neler?

Polen Emre Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Atv’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları merak edilmektedir. Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Hülya Darcan, Erkan Bektaş, Altan Gördüm gibi isimler dizide yer almaktadır. Bu yazımızda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fadik karakterini oynayan Polen Emre’nin biyografisini derledik.

Bir Zamanlar Çukurova’da Fadik kimdir, kim oynuyor soruları sık aranmaktadır. Peki Polen Emre kimdir, nereli, Polen Emre kaç yaşında, Polen Emre boyu, kilosu kaç, Polen Emre sevgilisi var mı, Polen Emre rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Polen Emre hakkında detaylar.

Polen Emre Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Polen Emre 1991 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Plato Okulu Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamladı. Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda görev almaktadır. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fadik karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Polen Emre Sevgilisi Var Mı?

Polen Emre’nin sevgilisi voleybolcu Mert Tetik’tir.

Polen Emre Boyu Kaç?

Polen Emre 1.74 boyundadır.

Polen Emre Kaç Kilo?

Polen Emre 54 kilodur.

Polen Emre hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir