Yeliz Doğramacılar kimdir, nereli, Yeliz Doğramacılar kaç yaşında, Yeliz Doğramacılar boyu, kilosu kaç, Yeliz Doğramacılar evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Yeliz Doğramacılar rol aldığı dizi ve filmler neler?

Yeliz Doğramacılar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Atv’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları merak edilmektedir. Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Hülya Darcan, Erkan Bektaş, Altan Gördüm gibi isimler dizide yer almaktadır. Bu yazımızda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Füsun karakterini oynayan Yeliz Doğramacılar’ın biyografisini derledik.

Bir Zamanlar Çukurova’da Füsun’u kimdir, kim oynuyor soruları sık aranmaktadır. Peki Yeliz Doğramacılar kimdir, nereli, Yeliz Doğramacılar kaç yaşında, Yeliz Doğramacılar boyu, kilosu kaç, Yeliz Doğramacılar evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Yeliz Doğramacılar rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Yeliz Doğramacılar hakkında detaylar.

Yeliz Doğramacılar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yeliz Doğramacılar 14 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeliz Doğramacılar’ın annesi Nevin, babası ise Basri Doğramacılar’dır. Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 1996 yılında rol aldığı Gurbetçiler dizisi ile yaşamıştır. Hayat Bilgisi, Hürrem Sultan, Muhteşem Yüzyıl, Görüş Günü Kadınları, Kaleiçi, Alanya Almanya, Koçum Benim, Savunma ve En Son Babalar Duyar gibi yapımlarda rol almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Yeliz Doğramacılar Evli mi?

Yeliz Doğramacılar kiminle evli? 2009 yılında Nevzat Arman ile evlenmiştir. Ömer ve Mehmet adında çocukları vardır.

Yeliz Doğramacılar Boyu Kaç?

Yeliz Doğramacılar 1.66 boyundadır.

Yeliz Doğramacılar Kaç Kilo?

Yeliz Doğramacılar 64 kilodur.

Yeliz Doğramacılar Burcu Nedir?

Yeliz Doğramacılar Boğa burcudur.

Yeliz Doğramacılar Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2018-2022 Bir Zamanlar Çukurova
  • 2013 – Görüş Günü Kadınları
  • 2007 – Hicran Sokağı
  • 2007 – Ertelenmiş Hayatlar
  • 2005 – Kaleiçi
  • 2003-2004 Hayat Bilgisi
  • 2003 – Hürrem Sultan
  • 2002-2003 Koçum Benim
  • 2000 – Savunma
  • 1996 – Gurbetçiler

Yeliz Doğramacılar hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir