Ayça Varlıer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Ayça Varlıer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Sade bir güzelliği bulunan hem şarkıcı hemde oyuncu olan güzel yüzü ve fiziğinle ilgi çeken oyuncu Ayça Varlıer Kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografisini sizler için konumuza ekledik.İşte bilgileri.

Ayça Varlıer Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ayça Varlıer 41 yaşında olan bulunan ve 1977 senesinde doğmuş bir oyuncudur.Yaklaşık 17-18 sene boyunca Başkent’te yaşamış sonrasında ise İstanbul’a giderek burada bir takım tiyatro oyunları için sahneye çıkar roller almıştır.İlk oynamış olduğu tiyatro oyunları Kuvay-i Milliye ve Orkestra adındaki oyunlardır.Boyu 1.74’dür.

Oyunculuk onun hayatında önemli bir yere sahip olduğu için bu yönde eğitim almaya karar vermiş ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı 2002 senesinde bitirmiştir.Kimdirkim.com Ardından ise Amerika’ya gitmiş bir süre kaldıktan sonra Türkiye’ye dönmüştür.Ardındanda Rusya ve Boston’a giderek toplam 2,5 sene master yapmıştır.Çok önemli yapımlarda oynamış olan oyuncu bir takım dizilerle beraber ismini duyurmuştur.

Amerika’da bulunduğu dönemler içerisinde Ajansa kayıt olmuş ve çok güzel projeler teklif edilmesine rağmen bir süre sonra Türkiye’ye dönmek durumunda kalmıştır.

Müzik tutkusuda bulunan oyuncu müzik ile çocukluk yaşlarından itibaren ilgilenmiş 2013 tarihinde hedefine ulaşarak ilk kez Elif adında bir albüm çıkartmıştır.

ayca-varlier-biyografi

Ayça Varlıer Oynadığı Diziler ve Filmler

2004 – Anlat İstanbul(Film)
2004 – Karım ve Annem
2005 – O Şimdi Mahkum(Film)
2008 – Limon Ağacı
2008 – Son Bahar
2009 – Geniş Aile
2012 – Kalbim Dört Mevsim
2012 – Taş Mektep(Film)
2013 – Günce(Film)
2014 – Olur Olur(Film)
2014 – Zeytin Tepesi
2015 – Mavi Gece(Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir