Cansu Kurgun Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Cansu Kurgun Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Çok fazla dizi ile filmlerde oynamamış olan ama ilerleyen senelerde daha çok dizi ve filmlerde oynayacağını düşündüğümüz başarılı oyunculardan Cansu Kurgun kimdir kaç yaşında nereli? oyuncunun hayatını okumak istiyorsanız işte buyrun biyografisi sizlerle.

Cansu Kurgun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Cansu Kurgun Ankaralı olan ve 1990 tarihinde dünyaya gelmiş bir oyuncudur.Genç oyuncu çeşitli dizi projelerinde yer almış ayrıca filmlerde de oynamıştır.Hacettepe Üniversitesi’nde okumuş olan oyuncunun boyu 1.69’dur.

2010 tarihinde oyunculuk kapısını açtı ve bir dönemin her yerde konuşulan ve en çok takipçisi olan dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki ismindeki dizide oynadı.En çok konuşulduğu zaman ise bir Film ile gerçekleşmiştir.Cin Carpması adındaki filmde özellikle makyajınla beraber çok fazla medyada yer almıştır.

Oyunculukta kendini çok iyi bir şekilde ifade etmeyi başarmış ve yaklaşık 5-6 senedir oyunculuk yapmaktadır.Uzun zamandır oyunculuk yapmasa bile geleceğinin oyunculukta çok parlak olduğu ortadır.En son Yeter dizisinin kadrosuna alınmış ve Ada karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

Twitter ve İnstagram kullanan oyuncu aktif olarak yer almaktadır.

cansu-kurgun-biyografi

Cansu Kurgun Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki
2011 – Muhteşem Yüzyıl
2011 – İnsan Aldandı
2012 – İki Dünya Arasında
2013 – Cin Çarpması(Film)
2014 – Nizama Adanmış Ruhlar
2014 – Kal Hırsızı
2016 – Yeter(Ada)
2018 – Bır Mucize Olsun

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.