Birsu Eren Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Birsu Eren Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Özellikle Lig Tv programlarındaki başarısı ile beraber izleyenler tarafından tanınan bir isim haline gelmiş olan Güzel Sunucu Birsu Eren kimdir nereli kaç yaşında?

Birsu Eren Kimdir Biyografisi

Birsu Eren 1980 tarihinde Başkent Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır.Üniversite hayatında son derece başarılı olan isim Bilkent Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk bölümünü 1. olarak bitirme başarısı göstermiştir.Üniversitenin bitiminin ardından kısa bir süre kadar Devlet Tiyatrolarda çalışmıştır.Devlet Tiyatroları’ndan ayrıldıktan sonra Trt ekranlarında Cumartesi Pazar hariç kültü ve sanat ile programlar hazırlamıştır.

Kültür ve Sanat programlarının ardından Spor servisinde sunuculuk yapmaya başladı.Sunuculuktaki başarısı Şansal Büyüka’nın ilgisini çeker ve onu Lig Tv’de görmek istediğini iletir.Lig Tv’den gelen teklifi kabül eden güzel Sunucu Lig Tv ekranlarında Depar ile Maraton programlarında sunuculuk yapmıştır.Daha Sonra A haber kanalına transfer oldu.

Ünlü Sunucu yapılan bir Röportaj esnasında şunları demiştir.Hem Güzel kadın görmek istiyorlar hemde güzel görüncede bu güzel ne anlar futboldan diyorlar.

Yakışıklığı bulduğu futbolcular ise Lugano, Quaresma ve Lucas Neill.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın