Çağla Irmak Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Çağla Irmak Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Genç oyuncuların biyografisini paylaşırken en cok zorlandığımız konulardan biri medyada hakkında yeterince bilgi olmaması.İşte çok az bilgiye ulaşabildiğimiz şimdiden gelecekte en iyi oyuncular arasına gireceğini düşündüğümüz güzel bir genç yetenek olan Çağla Irmak kimdir kaç yaşında nereli? bilgileri.

Çağla Irmak Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Naz Çağla Irmak, 21 yaşında bulunan genç bir oyuncudur.Ailesinle beraber 4 sene önce İstanbul’a gelmişlerdir.Ankaralı olan 1997’li olan oyuncu Başarılı bir İlköğretimin ardından kendisi Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ne yazılmış ve burada lise eğitimini tamamlamıştır.Her oyuncuya nasip olmayacak şekilde ilk oynadığı dizide Annesi ile beraber rol almış ve bu rol almış olduğu dizinin adı Bizim Evi Halleri adındaki dizi olmuştur.

Üniversiteye kayıt olup olmadığı konusunda bir bilgiye ulaşamadığımız oyuncu Üniversite’de Tiyatro bölümünü okumak istediğini belirtmiştir.İlk rol aldığı diziden sonra Kırgın Çiçekler’de oynamaya başlamış ve bu sayede onu Tüm Türkiye tanıma şansı bulmuştur.Hem sade bir güzelliği hemde çok profesyonel şekilde rolünü oynaması gelecek için büyük ümit vermektedir.Kahverengi göz ve saçlara sahip olan oyuncunun her zaman hedefi annesinin yolundan gitmek.

Kırgın Çiçekler konusu ve oyuncuları ile beraber Atv televizyonun en beğenilen dizilerinden biri haline gelmiştir.Her bölümü ile heyecan uyandıran dizide Kader karakterini ünlü genç oyuncu canlandırmaktadır.Onun gibi çok sayıda o yaşlarda oyuncuların bulunduğu dizi ekrana damgasını vurmuş durumda.

cagla-irmak-biyografi

Çağla Irmak Oynadığı Diziler

Bizim Evin Halleri
Kırgın Çiçekler

Çağla Irmak Kimdir Kaç Yaşında Nereli? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın