Eda Akkaya Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Eda Akkaya Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bir süre kadar Jimnastik sporunla ilgilenmesinden sonra oyunculuk kapılarını aralamış olan Survivor’un 2016 kadrosunda yer alan Eda Akkaya kimdir kaç yaşında boyu kaç? yarışmanın favorilerinden biri olan Ünlü ismin özgeçmişine göz gezdirmeye başlayabilirsiniz.

Eda Akkaya Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Eda Akkaya, 1990 senesinde hayata gözlerini açmış olan sporcu aynı zamanda oyuncu bir bayandır.Çocukluk yaşlarından itibaren Jimnastik yapmaya başlamış ve ardından ise oyunculuğa yönelmek istemesi nedeniyle eğitim almaya karar vererek Otuzbeşbuçuk Sanat Akademisine girmiştir.Boyu 1,71’dir.

Eğitimini iyi şekilde bitirmesinden sonra hemen dizilerde oynamaya başlamış ve 2010 senesinde başlamış olduğu dizi projelerine halen devam etmektedir.

Kahverengi saçlara sahip olan oyuncunun göz rengi ise siyah renktedir.

Oyuncu 2016 yılında en çok izlenen büyük ödüllü yarışmalardan Survivor yarışmasının kadrosunda bulunmuştur.Hedefi finale kadar gitmek olan isim bu hedefine ulaşamamış ve çok güçlü rakiplerle yarışarak elenme üzüntüsünü yaşamıştır.

En son ise İlişki Durumu Karışık Candan karakteri ile dizide yer almıştır.

Eda Akkaya Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2010 – Nakş-ı Dil Sultan
2011 – Sihirli Annem
2012 – Harem
2013 – Kahireli Palas
2013 – Bugünün Saraylısı
2014 – Ankara’nın Dıkmenı
2014 – Tut Sözünü(Film)
2014 – Üç Arkadaş
2015 – Zeyrek İle Çeyrek
2016 – İlişki Durumu Karısık (Candan)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın