Ersin Düzen Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ersin Düzen Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sunmuş olduğu spor programlarınla gerçekten kaliteli bir sunuculuk yapan halen Trt ekranlarında Spor programı sunan Ersin Düzen kimdir kaç yaşında nereli? Maçların en çok konuşulduğu Trt’nin vazgecilmez programın sunucusunun biyografisi sizlerle.

Ersin Düzen Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Ersin Düzen Zonguldak’lı olan ve 1975 senesi 2 Haziran günü hayata gözlerini açan başarılı bir isimdir.Televizyonlara çıkmadan önce 1992 senesinden itibaren Denizli ilimizde radyolarda programlar yaptı.Liseyi Denizli’de tamamlamasının ardından Anadolu Üniversitesine girdi.Eskişehir’de Üniversite nedeniyle yaşadığı sıralarda hem radyo hemde Eskişehir’in çeşitli televizyonlarında çalışma şansı buldu.

Türkiye çapında onu ilk gördüğümüz program Star Tv ekranlarındaki Süper Frikik isimli program olmuştur.Buradan sonra Televole isimli programı sunmaya başladı ardından ise Star Tv televizyonun yayınlamış olduğu Şampiyonlar Ligi maçlarınının anlatımını yaptı.Telegol ve maç anlatımlarının sonrasında ise Star tv kanalından Atv kanalına geçti.Atv’de Santra programına katıldı.O Dönemde Türkiye Milli Maçları Atv ekranlarında yayınlandığı için bir yandanda maçları anlattı.

Ersin Düzen 2007 senesinde Atv’den Ntv’ye geçerek burada İtalya Ligi maçları ile İspanya Ligi maçlarının anlatımlarını yaptı.Pazar günleri ve Salı günleri Ntv Spor ekranlarında hem Süper Lig’te oynanan maçları hemde UEFA ligindeki maçları stüdyada bulunan diğer konuklarla beraber yorumlama görevini üstlendi.

Ntv ekranlarının ardından yine bir başka kanala Transfer oldu ve Trt ekranlarına geçti.Hem Cumartesi hemde Pazar günleri Stadyum programının sunuculuğuna getirildi.Bu program en çok izlenen Spor programlarından biri olarak hem maç özetlerini hemde tartışmalı pozisyonları izleyicilerin karşısına getirmeyi sürdürüyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın