Yılmaz Morgül Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yılmaz Morgül Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ünlülere baktığımızda Ünlüler arasında yaşından çok daha genç duran erkek olarak gördüğümüz ünlü sanatçı Yılmaz Morgül kimdir? hayatındaki önemli bilgiler.

Yılmaz Morgül Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yılmaz Morgül, 1964’lü olan yıllardır şarkı söyleyen bir kişidir.İstanbul’da dünyaya gelen şarkıcı toplam 7 kardeştir.Babası ve babaannesinin müzikle ilgilenmesi sebebi ile çocukluk yaşları hep müzikle beraber geçti.Babasını henüz ilkokula başladığı senede kaybetti.

İlkokul’dan itibaren liseyi tamamlayana kadar hep okuldaki sosyal faaliyetlere katılarak müzikte ne kadar istekli ve iyi olduğunu gösterdi.Şarkılar söylerken bir yandan da tiyatrolarda oynadı.11 yaşındayken Müzik merkezine yazılarak daha kapsamlı bir eğitim aldı.Konservatuar’ı Kadıköy Belediyesinde tamamladı.

visum china
visum china

Sadece Konservatuar değil ayrıca bir çok Musiki Cemiyetlerine katılarak eğitimini çok yönlü bir şekilde ilerleterek kendini bugünlere getirdi.1998 senesinde Adana’da ilk defa sahnede bulunarak şarkı söyledi.1995 senesinde Albüm çıkarttı ve albümüne Elveda İstanbul ismini verdi.İkinci albümünüde 1 sene sonra yaptı ve ünlü şarkıcıların ölümsüz eserlerini kendi tarzına göre yorumladı.

Albümlerinle beraber Program’da sunmaya başladı.1997 tarihinde 3. kez albüm çıkartarak her sene albüm çıkartma alışkanlığına devam etti.Aynı tarihlerde Avustralya’da düzenlenen toplam 30’dan fazla ülkenin katılmış olduğu yarışmaya girerek En iyi Yorumculardan seçildi.

Ciddi bir hastalık olan Cilt Kanseri rahatsızlığına yakalanması sebebi ile toplam 7 sene süresince Amerika’da bulundu ve burada hastalığınla ilgili tedaviler gördü.

Olay Tv kanalında Program sundu.

Yılmaz Morgül Çıkardığı Albümler

1995 – Elveda İstanbul
1996 – Yılmaz Morgül II
1997 – Masum Yalanlar
2000 – Olduğum Gibiyim
2001 – Türk Sanat Muziği Klasikleri
2003 – Can Parçam
2005 – Cennet
2008 – Türk Sanat Müziği Klasikleri
2013 – Aşk Benden Sorulur (Single)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.