Aynur Aydın Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Aynur Aydın Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa’nın ardından Ülkemizde de kendinden bahsedilmeye başlamış olan sanatçı Aynur Aydın kimdir kaç yaşında boyu kaç? tüm hayat hikayesi.

Aynur Aydın Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Aynur Aydın, 1987 yılında hayata gözlerini açmış olan Almanya’da doğmuş şarkıcıdır.On yaşından itibaren şarkılar söylemeye başlamıştır.18 yaşlarındayken sahnelere çıkmış ve sahneye çıktığı sıralarda müziğin onun için vazgecemiyeceği bir tutku olduğu ortaya çıkınca kendini tamamen müziğe adadı.

2000 senesinde önceden var olan bir müzik grubuna girdi ve İstanbul’da bu grup ile beraber albüm oluşturdular.Oluşturmuş oldukları bu albüm ile beraber Dünya genelinde bir çok defa sahneye çıktı.Güzel 1-2 senenin ardından gruptan ayrılma kararı aldı ve tek başına ilerledi.Boyu 1,59 cm’dir.

visum china
visum china

Aynur Aydın Tek başına ilerlediği yolda 2009 senesinde albüm çıkartmak için yoğun bir çaba sarfetti ve 2 senenin sonucunda çok önemli kişilerle beraber çalıştı.Dünya’nın en beğenilen yabancı şarkıcılarının albümlerini çıkartmış olduğu Stüdya’da kendini albümününün şarkılarını seslendirdi.

Aynur Aydın Hem sahnede dans hemde şarkı ile beraber bu yönde bir tarz oluşturdu.Toplam 13 tane şarkıyı ilk olarak ortaya çıkarttı.Çıkarmış olduğu şarkılar İngilizce olduğundan Türkçe parçalarada ihtiyaç duydu ve Türkiye’de bir takım sanatçılardan söz alarak albümüne kattı.

Albümünde ilk olarak Yenildim Daima isimli şarkıya Klip çekti.Ardından ise İngilizce olarakta albümünde yer alan Dna parçasınla kliplerini sürdürdü.Kliplerini Yurtdışında çekti ve ünlü yönetmenler onun klibini çekmesinde çok yardımcı oldu.Avrupa’da en çok listesi merak edilip takip edilen Virgin Radyo’ya çekmiş olduğu klip ile girdi.Bu Listede ilk kez bir Türk şarkıcı yer aldı.

Aynur Aydın Gittikçe daha fazla tutulmasınla beraber klipler çekmeyi sürdürdü ve 2012 tarihinde İşporta adındaki parçası Türkiye’nin en fazla dinleninlerinden oldu.Başarılarını tam gaz sürdürürken Ayrılıklar Mevsimi isimli parçayı çıkarttı ve Danimarka’da 100 en iyi parçanın bulunduğu listede ilk 10’a girmeyi başardı.

aynur-aydin-biyografisi

2013 senesinde Life Goes On adını verdiği bir singleyi çıkarttı ve bu single ile Almanya’nın tanınan kişilerinden oldu.Ardından başta Rusya olmak için Kanada ve bazı ülkelerden klip için teklif geldi.Aynı sene içerisinde Sınır adında şarkıyı söyledi.

Avrupa’da ilkleri başardı ve bu zamana kadar Türk sanatçılarının giremediği listelere kendisi girdi.Eurovision için adı çok sık anıldı hatta sosyal medya onun gitmesi yönünde bir çok kişi ortak düşündü.2015 tarihinde Günah Sevap isimli single çıkartan sanatçı, 2016’da ise Emanet Beden isimli albüm çıkartmıştır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Boyu cok daha uzun duruyor Aynur hanımın ama acaba ekranlardan dolayımı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.