Şeyma Korkmaz Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Şeyma Korkmaz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Beni Affet adındaki dizinin oyuncuları arasında hayatı en fazla merak edilen isimlerden biri olan Şeyma Korkmaz kimdir kaç yaşında nereli? işte merakla okumak istediğiniz cevaplarla ünlü oyuncumuzun biyografisi.

Şeyma Korkmaz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Şeyma Korkmaz, 1988 senesinde Eskişehir şehrimizde hayata gözlerini açmış bir ünlüdür.Ailesi içerisinde en küçük olan oyuncu hem abla hem de abiye sahiptir.Aslen Çanakkaleli olan olyuncu ilkokulu Eskişehir’de tamamladı.Ardından Çanakkale’ye taşınarak başta lise olmak üzere tüm eğitimini burada bitirdi.Üniversite’de eğitim görürken fotomodellik yapmaya başladı.Boyu 1.68’dir.

2011 senesinde bir yandan derslerle ilgilenirken diğer yandan da oyunculuk serüvenine başlamış ve ilk olarak Trt televizyonlarında gösterilen Hayata Beş Kala adındaki dizide oynamıştır.Dizide oynamak ona bazı açılardan çok zor gelmiş sürekli Çanakkale ve Ankara mesafelerinde gidip gelmek zorunda kalmıştır.İlk zamanlarda sadece mesafe değil Ankara’ya alışmakta güç olmuştur.Zamanla hem dostlarının hemde erkek arkadaşının büyük desteğinle beraber Ankara’ya alışma sürecini tamamlamış ve Ankara’yı giderek sevmeye başlamıştır.

10-11 yaşlarından itibaren oyunculuk yaparak Sinemalarda oynamak isteyen oyuncu, çocukluk yaşlarındaki istediği mesleği yapmanın mutluluğunu yaşıyor.Beni Affet ile beraber daha fazla bir kişinin sevgisini kazanmış ve 2015 senesinde de Öyle ya da Böyle filmi ile Sinema’ya girmiştir.

visum china
visum china

Hayatında herhangi bir plan yapmayan oyuncu, hiç bir zaman planlarının tutmadığını bu nedenle planlara göre hareket etmeden yaşadığını vurguluyor.

Şeyma Korkmaz Oynadığı Diziler ve Filmler

Hayata Beş Kala Dizisi 2011 senesinde, Beni Affet(2015) 4 sezondur, 2015 senesi Öyle Ya da Böyle(Film)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir