Tülin Şahin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Tülin Şahin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Televizyonların özellikle Magazin ile ilgili programlarında sunuculuklar yapmış ve halen Star Tv ekranında sunuculuk yapan Tülin Şahin kimdir kaç yaşında boyu kaç? bilgilerini öğreneceğiniz yazımızı okumaya başlayın.

Tülin Şahin Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Tülin Şahin, 1980 senesinde Danimarka’da hayata merhaba diyen gurbetçi bir manken ile sunucudur.Çocukluk seneleri doğmuş olduğu yer olan Danimarka’da geçmiştir.Boyu 1,75 olan Şahin bir gün mankenlik ile ilgili teklif alarak bu mesleği profesyonel anlamda yapmak için Fransa’ya gitmiştir.Aslen Türkiyeli olan ünlü isim aile tarafından Sivaslı.Türkiye’ye gelmesi ise anlaşmış olduğu bir giyim mağazası ile gerçekleşmiştir.

Amerikalı olan ve çok tanınan mankenlerden birine çok benzediği için kendisi hem Avrupa’da hemde Türkiye’de geniş bir insan tarafından merak uyandırmıştır.Özellikle hayır yapmayı eşinle beraber çok seven manken ve sunucu bir çok hayır yapmıştır.2008 tarihinde kendisi özellikle bayanların takip edebileceği web sitesi açmıştır.Başta beslenme olmak üzere diyet ile ilgili bir takım kitaplar çıkartmıştır.

Tülin Şahin 1996 tarihinde oyunculukta yapmış ve Tatlı Kaçıklar dizisinde bir süre oynamıştır.Ardından 1999 tarihinde Gece Şahinleri filminde oynayarak sinema oyunculuğu hedefini gerçekleştirmiştir.

tulin-sahin-biyografi

Çok fazla yabancı dil bilebilen ünlü kişinin bildiği diller şunlardır : İngilizce, İsveçce, Almanca, Fransızca ve Danca dilleridir.

En büyük beğendiği şey uyandığı vakit kesinlikle müzik dinlemek.Ardından uyanmasından sonra banyo ve güzel bir kahvaltı favorileri arasında.Sonrasında ise güne başlamadan giyeceği kıyafeti seçiyor ve ardından ise güne başlıyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir Yorum

  1. Nazrinatwork@gmail.com

    Çok beğeniyorum güzel insan her zaman böyle güzel kalır inşallah başarılar Azerbaycandan hayranı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir