Esra Özmen Kimdir Biyografisi

Esra Özmen Kimdir?

Şarkıcı ve sunucu kimliği ile tanıdığımız Esra Özmen hakkında merak edilenler. Esra Özmen kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Esra Özmen Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Esra Özmen kaç yaşında diye soruyorsanız Esra Özmen’in doğum tarihi 28 Mart 1976 yılıdır. Esra Özmen’in doğum yeri İzmir ilidir. Üniversiteyi İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarından mezun olarak bitirmiştir. Üniversite okuduğu seneler içerisinde de müzik ile ilgilenen sunucu 19 yaşında iken şarkı söylemeye başladı. Şarkılarını söylerken çevresinden de destek gelmesi ile beraber albümler çıkardı. Müzik sektörünün yanı sıra televizyon dünyasında da sunuculuk teklifleri aldı ve sunuculuk yapmaya başladı.

Televizyon ekranlarında TRT, Tgrt, Flash TV ve Kanal 7 gibi televizyonlarda sunuculuk yapıp programlar sundu. Programlarında hep konuklar davet etti ve hoş bir sohbet içinde yayınlarını gerçekleştirdi.

Esra Özmen Burcu Ne?

Esra Özmen’in burcu ise Koç’tur.

Esra Özmen Evli Mi, Eşi Kim?

Esra Özmen evli ve Fuat Özdolgun ile evlidir. Bu evlilikten bir tane kızları bulunmaktadır.

Esra Özmen Albümleri

  • Sıra Bende
  • Tutuş
  • Kadın Delisi
  • Yaralı Kalp

Esra Özmen Instagram Hesabı

Esra Özmen’in Instagram hesabının adı esraozmenofficial ve 2021 Şubat ayı itibari ile 11 bin takipçisi bulunmaktadır.

Esra Özmen Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Esra Özmen ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir