Ferda Anıl Yarkın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ferda Anıl Yarkın Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Başarılı sanatçı Ferda Anıl Yarkın hakkında merak edilenler. Ferda Anıl Yarkın kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ferda Anıl Yarkın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ferda Anıl Yarkın kaç yaşında derseniz Ferda Anıl Yarkın’ın doğum tarihi 21 Ağustos 1970 yılıdır. Ferda Anıl Yarkın’ın doğum yeri İstanbul ilidir. Ferda Anıl Yarkın’ın babası bestekar Kamuran Yarkın ve annesi ise Güngör Yarkın’dır. Ferda Anıl Yarkın’ın ağabeyleri de müzik ile ilgilenmektedir. Ağabeylerinin isimleri Ferruh ve Fahrettin’dir. Ayrıca müzisyen Nağme ve Baturay Yarkın Ferda Anıl Yarkın’ın yeğenleridir.

Ferda Anıl Yarkın İTÜ Keman bölümünü tamamlamıştır. Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar ve Üzülme gibi şarkıları ile çıkış yaptı. Ferda Anıl Yarkın birçok başarılı sanatçı ile çalışmada bulundu.  Cengiz Kurtoğlu, İbrahim Tatlıses, Kibariye, Müslüm Gürses gibi sanatçılar ile çalışmıştır. Şarkı Söylemek Lazım yarışmasında koçluk yaptı.

Ferda Anıl Yarkın Albümleri

  • Aşkın Yetmez – 1993
  • Sonuna Kadar – 1995
  • Unuttum Sanma – 1999
  • Ayrılmayalım – 2006

Ferda Anıl Yarkın kimdir, kaç yaşında, nereli

Ferda Anıl Yarkın ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.