Ferhat Göçer Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ferhat Göçer Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

O hem Tıp Fakültesi mezunu hemde yıllardır şarkıları ile insanları büyüleyen bir isim.İşte şarkılarını her yaştan insanın dinlediği ünlü şarkıcı Ferhat Göçer kimdir kaç yaşında nereli? geçmiş yaşamı nasıldı?

Ferhat Göçer Kimdir Nereli Biyografisi

Ferhat Göçer, 1970 senesinin Haziran ayı içerisinde hayata gözlerini açmış Şanlıurfa Birecikli şarkıcıdır.Babası ve annesinin mesleği Öğretmen olduğu için o daha 4-5 yaşlarındayken ailesine tayin çıkması sebebi ile İzmit’e gitti.İzmit’te hem ilkokul hemde liseyi bitirdi.Lisenin ardından kazanmış olduğu İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesi ile herkesin hayalindeki meslek olan Doktorluk için çalıştı.

Tıp Fakültesinde 2 sene eğitim gördükten sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Şan Bölümüne yazıldı.Bir yandan şarkılar seslendirdi.

Hem Konservatuar’ı hemde Tıp Fakültesini tamamladıktan sonra Doktor olarak ilk tayin yeri olan Şanlıurfa’ya gider.Şanlıurfa’da hizmete başlamasından ötürü Müziğede bir süre kadar ara verdi.1994 senesinde Urfa’dan İstanbul’a dönüş yaparak Haydarpaşa Hastanesi’nde Asistan oldu.

Aynı yıl içerisinde Konservatuar’da tanışmış olduğu arkadaşınla beraber Turkuaz adını vermiş olduğu bir grup kurdu.Grup içerisinde bir süre sonra en fazla konuşulan isim oldu.1997 tarihinde gruptan ayrılarak başka bir gruba geçti.Sürekli şarkı söyleyerek iyi bir tecrübe edindi ve hem yeni şarkılar çıkardı hemde geçmiş zamanda söylemiş olduğu şarkılarla sahnede yer aldı.

Kültür Bakanlığının destek vermesinle beraber bir çok turneye katıldı ve İzmir’den Doğu ve Güneydoğudaki bir çok ile uzanan yerlerde şarkılar okudu.2005 senesinde Q Bar’da şarkı söyledi ardından ise çok tanınmış ünlü kişilerin bulunduğu Reina’ya çıkmaya başladı.

Ferhat Göçer evli mi? 1993 senesinde Doktor olan Berna Hacaoğlu ile evlenmiş 5 sene sonra ise ayrılmışlardır.Bu evlilikten Yağmur ismini vermiş oldukları bir çocukları bulunmaktadır.İkinci evliliğini ise yine ilk evliliğindeki gibi Doktor bir bayanla gerçekleştirmiştir.Üçüncü evliliği Ayla Göksel ile gerçekleşmiş 7 sene sonra evlilikleri bitmiştir.Bu evliliktende Can isminde çocuğu vardır.

ferhat-gocer-biyografi

Ferhat Göçer Albümleri

2005 – Ferhat Göçer
2007 – Yolun Açık Olsun
2008 – Çok Sevdim İkimizi
2010 – Biz Aşkımıza Bakalım
2011 – Seni Sevmeye Aşığım
2013 – Kalbe Kiralık Aşklar
2015 – Sığmıyorsun Geceye ve Zamana
2015 – Düştüm Ben Yollara
2017 – Bu Kalp İçinde Teksin

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın