Elif Ceren Balıkçı Kimdir Kaç Yaşında Boyu?

Elif Ceren Balıkçı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çok genç yaşlarda bulunmasına rağmen şimdiden bir çok başarılı oyuncu gibi Televizyonlarda tanınmayı başarmış genç oyuncu Elif Ceren Balıkçı kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografisi.

Elif Ceren Balıkçı Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Elif Ceren Balıkçı, 9 Nisan 1999 senesinde hayata gözlerini açmış bir isimdir.Avusturya’lı olan oyuncu Türk asıllıdır.Boyu 1,63 olan oyuncu 42-43 kilodadır.Buğday bir ten rengine sahip olan oyuncunun gözleri eladır.Kumral renkte saçlara sahiptir.

2008 senesinde oyunculukla tanışması ile beraber onu Tv ekranlarında izlemeye başladık.İlk olarak Kayıp Prenses’de rol almıştır.Kimdirkim. com Şirin halinle beraber daha çok aynı yaşta olmak üzere bir çok hayrana sahiptir.2009 tarihinde ikinci dizisi olan Kayıp Madalyon ile tekrar tvde gözüktü.

Özellikle Bana Artık Hicran De dizisinde canlandırmış olduğu karakter ile beraber internette daha sık aranılan bir ünlü olmuştur.

visum china
visum china

Dizi, sinema ve reklam projeleri ile beraber genç yaşta olmasına rağmen şimdiden oyunculuğunla bir çok yönetmenin projelerde yer vermek istediği bir isim olmuştur.

Okul ve Set dışında daha çok alışveriş yapmaktan hoşlanan oyuncu, güzel giyinmeyi ve bakımlı olmayı seviyor.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2008 – Kayıp Prenses
2009 – Kayıp Madalyon
2010 – Bez Bebek
2011 – Su’dan Sebepler
2012 – Zil Çalınca
2012 – Merhaba Hayat
2012 – Dedemin Dolabı
2013 – Merhamet
2014 – Bana Artık Hicran de
2016 – Göç Zamanı
2017 – Kırgin Çiçekler

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir