Güliz Ayla Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Güliz Ayla Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çok yeni bir albüm çıkartmasına rağmen geçmiş zamanlarda Ünlü şarkıcıların şarkılarına eşlik etmesinle tanıdığımız şarkıcı Güliz Ayla Kimdir kaç yaşında boyu kaç? reytingi yüksek programların arda arda konuklarından biri olan şarkıcının işte hayatı.

Güliz Ayla Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Güliz Ayla, 1988 senesinde Karadeniz’in Orta ve Doğu tabir ettiğimiz ili olan Samsun’da hayata gözlerini açmıştır.Ünlü şarkıcı Samsun Anadolu Lisesini okumasının ardından Konservatuar’a girerek eğitim almış sonrasında ise Solistlik yapmaya başlamıştır.Boyu 1.74 cm, kilosu 58’dir.

Konservatuar’a girmesi Samsun’dan İstanbul’a gitmesinin ardından gerçekleşmiştir.Birden bire Konservatuar sınavına girmiş ve kazanmıştır.Kimdirkim.com Ardından tüm hayatını müziğe vermiştir.10 sene süresince tanınan bir çok müzik isminle beraber müzik çalışmaları yaptı.

2006 senesinden itibaren Müzik Grubuna katıldı ve katılmış olduğu grup ile beraber Rock Müziklerde yer aldı.Rock Müzik türünde olan yarışmaya grubunla beraber girdi ve yarışmayı kazanan grup oldu.Ünlü isimlerden Müjdat Gezen’in yazmış olduğu 2 Müziğin şarkısını okudu.

Şarkılar söylemesinin dışında sözlerde yazma kabiliyeti bulunan şarkıcı ilk kez 2015 senesinde bir albüm çıkarttı.Albümünün isminide kendi adını koydu.

guliz-ayla-biyografi

Çok Makyajla arası olmayan şarkıcı Güliz Ayla zorunlu olmadığı sürece çok makyaj yapmayı istemiyor.Rahat kıyafetler giymeyi tercih eden şarkıcı, Topuklu ayakkabı giymekten bile çok rahatsız oluyor.

Arabalara çok yoğun ilgisi olan sanatçı aynı zamanda Playstation oynamayada bayılıyor.Boş zamanlarında bir çok kişinin oynamış olduğu Call Of Duty oyununu oynuyor.Galatasaraylı olduğu için tüm kadrosunu ezbere bilen sanatçı en çok ise bir zamanlar Galatasaray’ın yıldızı olmuş Hagi’yi beğeniyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Güliz Ayla Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. kız çok güzel… maşallah nazar değmesin makyaj ve topuklu ayakkabıyı sevmiyormuş.bence sevmemesi daha iyi

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın