Gökçe Akyıldız Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gökçe Akyıldız Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu zamana kadar özellikle televizyonlarda yayınlanmış iddialı dizilerle gördüğümüz en son olarak ise Kırgın Çiçekler dizisinde rol almış Gökçe Akyıldız kimdir kaç yaşında boyu kaç? hayatı.

Gökçe Akyıldız Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gökçe Akyıldız, 1992 senesinde Sinop ilimizde hayata gözlerini açmıştır.Küçük yaşlarından itibaren dizilere başlamış ve hem küçük hali hemde şimdiki hali çok sevilmiştir.Liseyi Sultan Gazi’de okuduktan sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girmiş ve eğitimine devam etmektedir.Toplam 4 kardeştirler.3. sırada yer alan oyuncunun Ablası ile Abisi vardır.Diğer ondan küçük kardeşide oyunculuk yapmaktadır.Boyu 1,64 cm’dir.

2002 senesinde başlamış olduğu oyunculuğu çok hızlı şekilde ilerlemiş ve defalarca Stv ekranlarında yayınlanan dizilerde onu görmüşüzdür.Yeteneğinle beraber kariyerinde çok önemli işler yapmış dizileri takip eden insanlardan her zaman çok iyi not almıştır.

visum china
visum china

Gökçe Akyıldız 3 yaşından itibaren ailesinin İstanbul’a geçmesi sebebi ile İstanbul’da yer almıştır.Her zaman net bir şekilde olan oyuncu özellikle planlı yaşamaktan yana.Ailesinle çok iyi anlaşabilen oyuncu oldukcada neşeli biri.

Küçüklüğümüzde hepimiz ya öğretmen ya doktor olmak istemişizdir.İşte Gökçe’nin hedefi hiç bir zaman böyle olmamış her zaman oyunculuk olmuştur.Sırlar Dünyası ile beraber dizilere giriş yapmış ardından ise Kanal D ekranlarında yayınlanan farklı bir dizi ile yolunu sürdürmüştür.Trt ekranlarındaki Çınaraltı dizisi onun için farklı bir anlam ifade etmektedir.Çünkü kardeşi olan Gözde Akyıldız ile ikisi beraber aynı dizide rol almışlardır.

Rol almış olduğu Kollama adındaki yapım onun içinde çok önemli bir deneyim olmuştur.Bu dizi Türkiye’de diziler arasında geniş bir kitleyi kendisine hayran bırakmıştır.

gokce-akyildiz-biyografi

Gökçe Akyıldız Oynadığı Diziler

2002 – Sırlar Dünyası
2003 – Büyümüş de Küçülmüş
2003 – Çınaraltı
2004 – Büyük Buluşma (3 yıl Selcan)
2005 – Beşinci Boyut
2006 – Ezo Gelin
2007 – Parmaklıklar Ardında
2008 – Gazi
2008 – Kollama
2011 – Hayat Devam Ediyor
2012 – Kötü Yol
2013 – Bizim Okul (Kardelen)
2013 – Fatih Harbiye
2015 – Kırgın Çiçekler

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. gökce akyildiz-songül kirgin cicekler atv de pazartesileri saat 20.00 da sakin kacirmayinn!!!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.