İdil Sivritepe Kimdir?

İdil Sivritepe Kimdir?

Çilek Kokusu dizisinde sergilemiş olduğu oyunculuk ile beraber ismini duyurmuş oyuncu İdil Sivritepe kimdir kaç yaşında nereli? işte ayrıntılar.

İdil Sivritepe Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

İdil Sivritepe, 1990 senesinde İzmir’de dünyaya geldi.Boyu 1.69 cm, kilosu 54’dür.Gözleri ise mavi renk tonundadır.Babasının işi sebebi ile yaklaşık 1999 tarihine kadar Gölcük’te yaşamıştır.Daha önceden Sil Baştan Dizisinde Duygu karakterini oynamıştır.

İlk eğitimine 2000 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı Arp bölümüne giriş yaparak başladı.2007-2008 tarihlerinde İzmir ile İstanbul’da yapılmış olan bir takım Konserlerde bulundu.Müzik ile tanışması ise annesi sayesinde gerçekleşti.Annesi iyi bir Akordeon çalıcısıdır.

İzmir Devlet Opera ve Balesi’ni 2008 tarihinde kazanmış ve 2008-2010 tarihleri arasında sözleşmeli olarak çalışmıştır.2010 Eğitim senesinde 1 yıl sınıf atlama başarısı sağlayarak Üniversite Eğitimini 3 senede bitirmiştir.2010 senesinde Üniversiteyi bitirdikten sonra kardeşinle beraber Arp çalışmalarını sürdürdü.

idil-sivritepe-cilek-kokusu-eda

2011-2012 tarihlerinde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası ile beraber seslendirme yaptı.

Ünlü ismin en kötü günü ise Gölcük depremini yaşaması olmuştur.Gölcük depremi sırasında Gölcükte yaşayan Ünlü isim depremin sonrasında ise İzmir’e gidip orada yaşamaya başlamışlardır.Kendisinin Pınar adında yine aynı şekil müzik ile ilgilenen bir kardeşi vardır.

Oynamış Olduğu Diziler

2014 – Sil Baştan
2015 – Çilek Kokusu
2017 – Istanbul’lu Gelın

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

İdil Sivritepe Kimdir? için Yorumlar (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İdil Çilek Kokusunda çok severek izlediğim kişilerdensin. Bol şans dizinde. Seni çok seviyorum…

  2. İdilcim seni ve set arkadaşlarını çooooook seviyoruz en çokta seni seni görmeyi umut ediyorumU

  3. idil cok Tatli ve cok güzel bir kizsin masallah ben hergün severek heycanla cilek kokusunu izliyoruzm cok iyi bir oyuncusun umarim insallah birgün görebilirim seni kendine iyi bak 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın