Cemre Baysel Kimdir?

Cemre Baysel Kimdir?

Televizyon dizilerinde yavaş yavaş yer almaya başlayan ve güzelliğinle beraber ismi sıkca aranılan, genç oyunculardan Cemre Baysel kimdir? oyuncunun güncel ve en doğru özgeçmişi sitemiz aracılığı ile sizlerledir.

Cemre Baysel Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İzmirli oyunculardan biri olan Cemre Baysel, 1999 tarihinde hayata merhaba demiştir.Doğduğu günden itibaren İzmir’de yaşamış olan isim eğitiminede burada başlamıştır.İzmir’de bulunan Ajans İzmir’e yazılmasının ardından modellik yapmaya başlamış genç oyuncu İzmir’de Resim bölümünü okumaktadır.Resime ilgisinin olması ve bu yönde başarılı olmasından ötürü tercihinide resimle ilgili bölümde okumaktan yana kullanarak bu bölüme yazılmıştır.Boyu 1.66 metre olan oyuncu 53 kilo ağırlığındadır.

Resim yapmayı aşırı şekilde çok seven oyuncu ilk olarak oyunculuğa Yeşil Deniz adındaki dizi ile beraber başlamıştır.2014’de yer almış olduğu bu projede 2 sene oynamış olan oyuncu ardından ise 2017’de başlamış olan İsimsizler dizisi ile tekrar ekranlarda yer almıştır.

Oyunculuktan çok keyif alan isim ilerde de bu mesleği yapabileceğini belirtiyor.İlk dizisinde biraz zorlanmış olsa da zaman içerisinde diziye uyum sağlamış ve iyi bir performans çizmeyi başararak hem izleyicilerden hemde diğer tecrübeli oyunculardan iyi bir not almıştır.

Oyunculuk ile ilgili herhangi bir eğitim almadan çıkmış olduğu bu yolda gayet iyi bir grafik çizen güzel isim, daha çok projede yer alacağa benziyor.

Cemre Baysel Oynadığı Diziler Nelerdir?

2014 – Yeşil Deniz
2017 – İsimsizler
2017 – Payitaht Abdülhamit
2018 – Elimi Bırakma

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın