Cemre Baysel Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Cemre Baysel Kimdir?

Güzeller güzeli Cemre Baysel kaç yaşında, boyu, hayatı, burcu ve oyuculuk hayatı hakkında merak edilenler bu yazımızda. “Baht Oyunu” dizisinde Ada karakterini canlandıran Cemre Baysel daha önce de “Sol Yanım”, “Elimi Bırakma” gibi dizilerde rol aldı.

Cemre Baysel hakkında merak edilenler ve Cemre Baysel kimdir? Cemre Baysel nereli? Cemre Baysel kaç yaşında? gibi sorularınızın cevapları güncel bir şekilde sitemiz aracılığı ile sizlerledir.

Cemre Baysel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Cemre Baysel’in doğum tarihi 5 Şubat 1999’dur. Cemre Baysel’in doğum yeri İzmir’dir. Cemre Baysel’in burcu kovadır. Doğduğu günden itibaren İzmir’de yaşamış olan isim eğitimine de burada başlamıştır. İzmir’de bulunan Ajans İzmir’e yazılmasının ardından modellik yapmaya başlamış. genç oyuncu İzmir’de Ege Üniversitesi Resim bölümünü okumaktadır. Resim yapmaya ilgisinin olması ve bu yönde başarılı olmasından dolayı tercihini de resimle ilgili bölüm seçmiştir. Cemre Baysel’in boyu 1.66 metre ve 53 kilo ağırlığındadır.

Resim yapmayı aşırı şekilde çok seven oyuncu ilk olarak oyunculuğa Yeşil Deniz adındaki dizi ile beraber başlamıştır. 2014 yılında yer almış olduğu bu projede 2 sene oynamış olan oyuncu ardından ise 2017’de başlamış olan İsimsizler dizisi ile tekrar ekranlarda yer almıştır. Elimi Bırakma ve Ramo dizilerinde başarı bir şekilde yer aldı. Cemre Baysel Ramo dizisinin Fatoş karakterini başarılı bir canlandırmıştır. Son olarak Cemre Baysel Sol Yanım dizisinin Biricik’i karakterini canlandırmaktadır.

Cemre Baysel kimdir, biyografisi, hayatı ve Cemre Baysel hakkında merak edilenler
Cemre Baysel

Oyunculuktan çok keyif alan isim ileride de bu mesleği yapabileceğini belirtiyor. İlk dizisinde biraz zorlanmış olsa da zaman içerisinde diziye uyum sağlamış ve iyi bir performans çizmeyi başararak hem izleyicilerden hem de diğer tecrübeli oyunculardan iyi bir not almıştır.

Oyunculuk ile ilgili herhangi bir eğitim almadan çıkmış olduğu bu yolda gayet iyi bir grafik çizen güzel isim, daha çok projede yer alacağa benziyor.

Cemre Baysel boyu
Cemre Baysel

Cemre Baysel Oynadığı Diziler Nelerdir?

  • Baht Oyunu – 2021 (Ada)
  • Sol Yanım – 2020
  • Ramo  – 2019-2020
  • Elimi Bırakma – 2018-2019
  • İsimsizler – 2017
  • Payitaht Abdülhamid – 2017
  • Yeşil Deniz – 2014-2015

Cemre Baysel ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz.  🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir