Rapçi Killa Hakan kimdir, nereli, Killa Hakan kaç yaşında, Killa Hakan gerçek adı nedir?

Killa Hakan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Gerçek Adı Nedir?

Rapçi Killa Hakan kimdir, nereli, Killa Hakan kaç yaşında, Killa Hakan gerçek adı nedir? İşte Killa Hakan hakkında detaylar.

Killa Hakan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Killa Hakan’ın gerçek adı Hakan Durmuş’tur. Killa Hakan 3 Mart 1973 tarihinde Kreuzberg’de dünyaya geldi. Killa Hakan’ın ailesi 1960’lı yıllarda işçi olarak Trabzon’dan Almanya’ya göç etmiştir, aslen Tokatlıdır. Killa Hakan’ın babası Ali Rıza Durmuş güreşçidir. A Milli Takımı’nda çok başarılı olmuştur ve madalyaları vardır.

Killa Hakan sokaklarla erken yaşta tanışmış ve genç yaşında hapse girmiştir. Cezaevi yıllarında sürekli sözler yazmıştır. İlk hapse girişi Alman polisi sadece Türklere karşıt tavırlar yüzünden genç yaşta Hakan’a ceza vererek hapse girmiştir. Bu olay ile Killa Hakan ilk kez hapishaneye girmiştir. Son olarak bir polise ırkçı (Nazi) dediği için 4 ay hapis yatmıştır.

Avrupa’da Türkçe rap albümlerini satmayı ve Türkçe dilini Avrupa’ya tanıtmayı amaçlamıştır. Son olarak yine bir ilki başaran Killa Hakan, MTV Almanya kanalında 15 hafta boyunca Top 10 listesinde kalarak kırılmayan tüm zincirleri kırmıştır. Şarkılarında devamlı söylediği “36” sayısı; doğup ve büyüdüğü Kreuzberg City’nin posta kodu numarasıdır. Ayrıca Killa Hakan Berlin’in Kreuzberg semtinde Türk gençlerinden oluşan 36 Boys Çetesi’nin en eski üyelerinden biridir.

Killa Hakan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir