Müjgan Gönül Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Müjgan Gönül Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir zamanlar ekranlarda en çok fazla izlenme başarısı elde etmiş Küçük Gelin dizisinde rol alan ve diziye sonradan dahil olmuş, dizide Doktor Zeynep rolü ile izleyicisiyle buluşmuş Müjgan Gönül kimdir nereli kaç yaşında? biyografisi hakkında bilgileri sunacağız.

Müjgan Gönül Kimdir? Hayatı

[saritext]Müjgan Gönül[/saritext] Doğum tarihi 1985’dir.Kendisi İstanbullu fakat Aslen Tekirdağlı olan ünlülerimizdendir.Kendisi Lise eğitimini bitirmesinin ardından Gösteri Sanatları Merkezine girmiş ve burada iki yıl oyunculuk konusunda eğitim görmüştür.Oyunculuk konusunda ilk deneyimi tiyatro sayesinde oldu.Lise sıralarındayken tiyatro kulübüne giriş yaptı ve Okullar Arasında yapılan festival içersinde kendini gösterdi ve bu tiyatrodaki başarılı rolünle ödülde almıştır.

Özellikle bale konusunda kendini geliştirmiş severek bale yapmıştır.Stv ekranlarında yayınlanmış olan Tek Türkiye Dizisinde Dila Hemşire rolü ile tanınmıştır.Bu diziyle beraber farklı dizilerdede oynamıştır.

visum china
visum china

Oyunculuk konusunda başarısı ile beraber Stv’nin ve Televizyonların en fazla izlenen dizilerinden biri olan Küçük Gelin isimli diziye giriş yapmıştır.Bu dizide Doktor Zeynep rolünde oynamıştır.Dizide önce Azad’a yardım etmiş daha sonra ise Melek ile Zehra’nın konaktan kurtulması için onlarla beraber planlar yapmıştır ama bir türlü planları başarıya ulaşamamıştır.

Müjgan Gönül Oynadığı Diziler

2007 – Tek Türkiye
2011 – Farklı Boyut
2015 – Küçük Gelin

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.