Müjgan Gönül Kimdir?

Müjgan Gönül Kimdir?

Bir zamanlar ekranlarda en çok fazla izlenme başarısı elde etmiş Küçük Gelin dizisinde rol alan ve diziye sonradan dahil olmuş, dizide Doktor Zeynep rolü ile izleyicisiyle buluşmuş Müjgan Gönül kimdir nereli kaç yaşında? biyografisi hakkında bilgileri sunacağız.

Müjgan Gönül Kimdir? Hayatı

Müjgan Gönül Doğum tarihi 1985’dir.Kendisi İstanbullu fakat Aslen Tekirdağlı olan ünlülerimizdendir.Kendisi Lise eğitimini bitirmesinin ardından Gösteri Sanatları Merkezine girmiş ve burada iki yıl oyunculuk konusunda eğitim görmüştür.Oyunculuk konusunda ilk deneyimi tiyatro sayesinde oldu.Lise sıralarındayken tiyatro kulübüne giriş yaptı ve Okullar Arasında yapılan festival içersinde kendini gösterdi ve bu tiyatrodaki başarılı rolünle ödülde almıştır.

Özellikle bale konusunda kendini geliştirmiş severek bale yapmıştır.Stv ekranlarında yayınlanmış olan Tek Türkiye Dizisinde Dila Hemşire rolü ile tanınmıştır.Bu diziyle beraber farklı dizilerdede oynamıştır.

Oyunculuk konusunda başarısı ile beraber Stv’nin ve Televizyonların en fazla izlenen dizilerinden biri olan Küçük Gelin isimli diziye giriş yapmıştır.Bu dizide Doktor Zeynep rolünde oynamıştır.Dizide önce Azad’a yardım etmiş daha sonra ise Melek ile Zehra’nın konaktan kurtulması için onlarla beraber planlar yapmıştır ama bir türlü planları başarıya ulaşamamıştır.

Müjgan Gönül Oynadığı Diziler

2007 – Tek Türkiye
2011 – Farklı Boyut
2015 – Küçük Gelin

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın