Demokratik Sol Parti'nin Genel Başkan Yardımcısı Avukat Onur İste kimdir, nerelidir, kaç yaşında, evli mi

Onur İste Kimdir?

Televizyon kanallarında gündem ile ilgili programlara konuk olan DSP Genel Başkan Yardımcısı Avukat Onur İste kimdir, Avukat Onur İste’nin hayatı ve biyografisi.

Onur İste Kimdir?

Onur İste üniversite eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi’nde “Koruma Tedbirleri Nedeniyle Tazminat” konulu teziyle yüksek lisans derecesi almıştır. İstanbul Barosu’nun üyesidir.

Onur İste kurucu ortağı olduğu avukatlık bürosunda mesleğini devam ettirmektedir. Onur İste 2010 yılına kadar, ticaret hukuku başta olmak üzere farklı alanlarda faaliyet göstermekte olan bir hukuk bürosunda görev almıştır. Bu zaman içinde özellikle ticaret, şirketler, iş ve ceza hukuku dallarında olmak üzere çeşitli hukuk dallarında avukatlık ve müşavirlik desteği vermiştir. Avukat Onur İste Demokratik Sol Parti’nin Genel Başkan Yardımcısı’dır.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir