Recep Kara kimdir, nereli, Recep Kara kaç yaşında, Recep Kara boyu, kilosu kaç, Recep Kara eğitimi, ne mezunu?

Recep Kara Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Türk milli güreşçi ve Kırkpınar Yağlı Güreş başpehlivanı Recep Kara hakkında detaylar yazımızdadır. Peki Recep Kara kimdir, nereli, Recep Kara kaç yaşında, Recep Kara boyu, kilosu kaç, Recep Kara eğitimi, ne mezunu? İşte Recep Kara hakkında detaylar.

Recep Kara Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Recep Kara 25 Haziran 1982 tarihinde Ordu’nun Ünye ilçesinde dünyaya geldi. 2004 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Ardından Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Gençlik Spor Genel Müdürlüğünde Sportif Eğitim Uzmanı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Spor kulübü sporcusudur. Güreş hayatına 1993 yılında Samsun’da başladı. 2004 yılında 22 yaşındayken cumhuriyet tarihinin en genç başpehlivanı olarak tarihe geçmiştir.

Recep Kara Boyu Kaç?

Recep Kara 1.85 boyundadır.

Recep Kara Kaç Kilo?

Recep Kara 125 kilodur.

Recep Kara’nın Başarıları:

  • 2004 – Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlığı
  • 2007 – Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlığı
  • 2007 – Kurtdereli Yağlı Güreşleri başpehlivanlığı
  • 2008 – Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlığı
  • 2016 – Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlığı
  • 2016 – Kargı Yağlı Güreşleri başpehlivanlığı

Recep Kara hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir