Şaban Yılmaz kimdir, nereli, Şaban Yılmaz kaç yaşında, Şaban Yılmaz boyu, kilosu kaç?

Şaban Yılmaz Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Güreşçi Şaban Yılmaz’ın biyografisini hazırladık. Peki Şaban Yılmaz kimdir, nereli, Şaban Yılmaz kaç yaşında, Şaban Yılmaz boyu, kilosu kaç? İşte Şaban Yılmaz hakkında detaylar.

Şaban Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Şaban Yılmaz 20 Mayıs 1977 tarihinde Samsun’da dünyaya geldi. 2000 senesinde 639. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde büyükortadada birinci oldu. 2002 yılında Başaltı üçüncüsü oldu. 2003 yılındaki 642. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finale kadar çıkmayı başardı. 2004 yılında ise Baş üçüncüsü oldu. 2005 senesinde 644. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finalde Ekrem Yavuz’u yenerek ilk kez başpehlivan oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Şaban Yılmaz Boyu Kaç?

Şaban Yılmaz 1.92 boyundadır.

Şaban Yılmaz Kaç Kilo?

Şaban Yılmaz 120 kilodur.

Şaban Yılmaz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir