Sema Çalışkan kimdir, nereli, Sema Çalışkan kaç yaşında, Sema Çalışkan boyu, kilosu kaç?

Sema Çalışkan Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda Sema Çalışkan bronz madalya kazandı. Peki Sema Çalışkan kimdir, nereli, Sema Çalışkan kaç yaşında, Sema Çalışkan boyu, kilosu kaç? İşte Sema Çalışkan hakkında detaylar.

Sema Çalışkan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sema Çalışkan 24 Temmuz 1996 tarihinde Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. Fenerbahçe’nin sporcusudur. Hindistan’ın Yeni Delhi kentinde düzenlenen 2018 Kadınlar Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda bronz madalya kazandı. Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen 2018 Avrupa Kadınlar Boks Şampiyonası’nda 64 kiloda gümüş madalya kazandı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2022 yılında İstanbul’da düzenlenen Büyük Kadınlar Dünya Boks Şampiyonası’nda yarı final maçında 70 kiloda İrlandalı Lisa Edel O’Rourke ile karşılaştı. Rakibine kaybeden Fenerbahçeli boksör Sema Çalışkan, Dünya Üçüncüsü olarak bronz madalya elde etti.

Sema Çalışkan Boyu Kaç?

Sema Çalışkan 1.75 boyundadır.

Sema Çalışkan Kaç Kilo?

Sema Çalışkan 73 kilodur.

Sema Çalışkan Burcu Nedir?

Sema Çalışkan Aslan burcudur.

Sema Çalışkan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir