Serkan Kaya Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Serkan Kaya Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Uzun zamandır piyasada olmayan ve son olarak 2017 tarihinde çıkarmış olduğu Miras isimli yepyeni albümüyle tekrar sevenlerini sevindiren Ünlü Arabesk sanatçısı Serkan Kaya Kimdir nereli kaç yaşında?

Serkan Kaya Kimdir? Biyografisi

Serkan Kaya, 1978 tarihinde Sivas ilimizde doğmuştur.Liseyi Sivas Endüstri Meslek lisesin’de bitirmiştir ve Lise bitiminin ardından İstanbul’a gitmiştir.Müzikle küçük yaşlardan beri ilgi olması dolayısıyla müziğe lise sonrası başladı.İstanbul’a gittikten sonra Müzik firmalarının ilgisini çekmeyi başarmış ve 2001 tarihinde ilk albümünü sevenlerinle buluşturmuştur.İlk albümünün adı Senden Sonra Ben isimli albüm olmuştur.Genelde Albüm çıkarmak yerine beste konusuna daha cok ilgi göstermiş uzunca yıllar albüm çıkarmamıştır.

2011 tarihinde tekrar Aşk Nedemek Bilen Var mı isimli albümünü çıkarmış ve bu albümü oldukça ses getirmiştir.Özellikle bu albümünde bulunan Sevemiyorum parçası çok tutmuştur ayrıca bu şarkıya klipte çekmiştir.

2015 tarihinde 4 yıl aradan sonra yeniden albüm çıkarmıştır.Bu onun üçüncü albümüdür.Gönül Bahçem isimli albümü ile tekrar sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Ünlü Sanatçı Ayşegül Kalfa ile evlenmiştir.Nikahına son derece önemli isimler gelmiş ve yoğun bir katılım gerçekleşmiştir.4 tane şarkıya Klip çekti.Bunlar Aşk nedemek bilen var mı, Sevemiyorum, Zor Bela, Kalakaldım isimli şarkılardır.

serkan-kaya-biyografi

Serkan Kaya Albümleri

– Senden Sonra Ben(2001)
– Ask Nedemek Bilen Var mı(2011)
– Gönül Bahçem (2015)
– Miras (2017)

Serkan Kaya Kimdir Nereli Kaç Yaşında? için Yorumlar (6 Yorum)

Yorum Yaz

  1. serkan kayanında bu ülkeye katkısı olur niye olmasın memleketin cocugu zaman gecsin görürsünüz birakın birilerini yüceltmeyi bu adamın sesi iboyu aratmaz eger kulagınız varsa

    • Türkiye de bir tane imparator vardır başka olamaz .Olmak için bu ülkeyr ne kattı ? Ne verdi ? Ben Tatlıses gibi bir güçlü ses göremiyorum onda . Sesi güzel Ama güçlü değil. Başarılı olabılır ama kendıne sesine bakmaz ise o başarı gazinolarda türkü barlar da devam eder .

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın