Serkan Kaya Kimdir Özgeçmişi

Serkan Kaya Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Uzun zamandır piyasada olmayan ve son olarak 2017 tarihinde çıkarmış olduğu Miras isimli yepyeni albümüyle tekrar sevenlerini sevindiren Ünlü Arabesk sanatçısı Serkan Kaya Kimdir nereli kaç yaşında?

Serkan Kaya Kimdir? Biyografisi

Serkan Kaya, 1978 tarihinde Sivas ilimizde doğmuştur.Liseyi Sivas Endüstri Meslek lisesin’de bitirmiştir ve Lise bitiminin ardından İstanbul’a gitmiştir.Müzikle küçük yaşlardan beri ilgi olması dolayısıyla müziğe lise sonrası başladı.İstanbul’a gittikten sonra Müzik firmalarının ilgisini çekmeyi başarmış ve 2001 tarihinde ilk albümünü sevenlerinle buluşturmuştur.İlk albümünün adı Senden Sonra Ben isimli albüm olmuştur.Genelde Albüm çıkarmak yerine beste konusuna daha cok ilgi göstermiş uzunca yıllar albüm çıkarmamıştır.

2011 tarihinde tekrar Aşk Nedemek Bilen Var mı isimli albümünü çıkarmış ve bu albümü oldukça ses getirmiştir.Özellikle bu albümünde bulunan Sevemiyorum parçası çok tutmuştur ayrıca bu şarkıya klipte çekmiştir.

visum china
visum china

2015 tarihinde 4 yıl aradan sonra yeniden albüm çıkarmıştır.Bu onun üçüncü albümüdür.Gönül Bahçem isimli albümü ile tekrar sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Ünlü Sanatçı Ayşegül Kalfa ile evlenmiştir.Nikahına son derece önemli isimler gelmiş ve yoğun bir katılım gerçekleşmiştir.4 tane şarkıya Klip çekti.Bunlar Aşk nedemek bilen var mı, Sevemiyorum, Zor Bela, Kalakaldım isimli şarkılardır.

serkan-kaya-biyografi

Serkan Kaya Albümleri

– Senden Sonra Ben(2001)
– Ask Nedemek Bilen Var mı(2011)
– Gönül Bahçem (2015)
– Miras (2017)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

6 Yorum Bırak

 1. Bu ses migüçlü değil? sen sesten anlıyormusun kardeş.

 2. horozcu.gokhan58@gmail.com

  serkan kayanında bu ülkeye katkısı olur niye olmasın memleketin cocugu zaman gecsin görürsünüz birakın birilerini yüceltmeyi bu adamın sesi iboyu aratmaz eger kulagınız varsa

 3. Hayatta herşey gönlünce olsun rabbim ömrüne bereket versin semih t.oger saygılarımla selamlıyorum

 4. aysel sena kardelen

  serkan kayayı çok seviyoruz sonuna kadar başarı diliyoruz kendisinede

 5. TAM DA BÜYÜK SES İBO BİTTİ DERKEN SERKAN ÇIKTI PİYASAYA , SESİNE SAĞLIK

  • Türkiye de bir tane imparator vardır başka olamaz .Olmak için bu ülkeyr ne kattı ? Ne verdi ? Ben Tatlıses gibi bir güçlü ses göremiyorum onda . Sesi güzel Ama güçlü değil. Başarılı olabılır ama kendıne sesine bakmaz ise o başarı gazinolarda türkü barlar da devam eder .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.